בן 36 נדקר בבת ים; מצבו קשה

פראמדיקים של מגן דוד אדום חשו היום לדירה שבעיר בעקבות דיווח על גבר שנדקר בגבו. הם העניקו לו טיפול רפואי ראשוני והעבירו אותו לבית החולים וולפסון שבחולון כשהוא במצב קשה. בת זוגו נעצרה בחשד למעורבות במעשה

בן 36 נדקר בבת ים; מצבו קשה. ארכיון (חדשות 2)

צוות של מגן דוד אדום פינה הבוקר במצב קשה לבית החולים וולפסון גבר כבן 35 שנדקר בגבו. בת זוגו נעצרה בחשד לביצוע המעשה. מחקירה ראשונית עולה, כי בנה, בן שמונה, שהיה בבית באותה עת סיפר לשוטרים שהגיעו למקום כי שמע צעקות אך לא ראה את הדקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

תחילתו של האירוע הבוקר, אז התקבלה במוקד מגן דוד אדום שיחה, ומהעבר השני של הקו היה הגבר - שטען באזני המוקדנית כי נפל בביתו ונדקר בגבו. למקום נשלח באופן מיידי צוות של ארגון ההצלה - שמצא את הדקור כשהוא שותת דם ובמצב קשה. הוא הועבר לבית החולים וולפסון, ובת זוגו נעצרה לחקירה בחשד למעורבות באירוע.

בסוף השבוע: בן 35 דקר את בת זוגו, בת 25, בנתיבות

גבר בן 35 מנתיבות דקר בערב שבת את בת זוגו, צעירה בת 25 - וגרם לפציעתה באורח קשה. עוברי אורח שהבחינו בה כשהיא שרועה על מדרכה ברחוב שבעיר ומתבוססת בדמה מיהרו להזעיק את כוחות ההצלה - שהעניקו לה טיפול רפואי ראשוני ופינו אותה לבית החולים סורוקה שבבאר שבע.

צוות מד"א שהוזעק למקום מצא את הצעירה שותתת דם, כשהיא שרועה על מדרכה בסמוך לבית שבו אירע המקרה. הפרמדיק עומר אלמכאוי, שהיה ראשון להגיע לזירה, סיפר כי הצעירה הייתה בהכרה אך מצבה היה לא יציב. "ברגע שהגענו הבנו עד כמה המצב שלה קשה", סיפר. "היינו חייבים להתחיל בפעולות לייצוב מצבה ולהעבירה לבית החולים בהקדם האפשרי", הדגיש הפראמדיק.

המשטרה הצליחה לאתר את הגבר החשוד בביצוע המעשה והוא נעצר. מחקירה ראשונית עולה כי הרקע למעשה הוא ככל הנראה רומנטי וקשור בוויכוחים קודמים שהתלהטו בין בני הזוג.