חזר לנקום: תלמיד פוצץ מטען חבלה בבית הספר

המשטרה חושדת שתלמיד בן 14 הביא לבית הספר בכפר יאסיף מטען חבלה מאולתר ופוצץ אותו בשער המוסד. תלמידים שלומדים במקום סיפרו כי מדובר בנער שלמד במקום אך נזרק ממנו בשבוע שעבר והגיע כדי לנקום. איש לא נפגע בתקרית, המשטרה חוקרת

המשטרה חושדת שנער בן 14 פוצץ מטען חבלה מאולתר בבית ספר בו למד בעבר בכפר יאסיף. על פי עדויות עדי ראייה, השומרים סירבו להכניס אותו לבית הספר ואז הוא פוצץ את המטען בכניסה. בוועד ההורים זועמים איך ייתכן שמטען חבלה הגיע לידי נער כה צעיר. איש לא נפגע כתוצאה מהאירוע. לידי חדשות 2 באינטרנט הגיע התיעוד הבלעדי ממצלמת האבטחה במקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בסרטון מצלמות האבטחה שתיעדו את המקרה ניתן לראות אותו מגיע לקראת 12:00 בצהריים למקום. הוא הניח את המטען בשער, ברח ולאחר מכן המטען התפוצץ. המשטרה עצרה את הנער לחקירה. אחד מהתלמידים במקום סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי מדובר בתלמיד שנזרק מבית הספר בשבוע שעבר, והוא הגיע כדי לנקום. "ככל הנראה מנהל בית הספר היה על הכוונת שלו שכן הוא זה שגרם להרחקתו מהמוסד לכאורה", אמר אחד התלמידים.

הורי התלמידים נחרדו לשמוע שמטען התפוצץ היכן שילדיהם לומדים. יושב ראש ועד ההורים חליל אליאס, סיפר לחדשות 2 באינטרנט שהוא לא מבין איך מטען הגיע לידיו של נער. "אנחנו מגנים בצורה חריפה את האירוע. זה חמור מאוד שבן 14 הגיע עם מטען לבית ספר", הדגישו. "נחצו כל הקווים האדומים, על המשטרה לחקור ביסודיות מאיפה יש לו מטען והאם מישהו עזר לו להרכיב אותו".