ת"א: שדדו 30 ק"ג זהב מחנות תכשיטים - ונמלטו

שני רעולי פנים פרצו הלילה אל בית עסק ברחוב אלנבי. הם המתינו להגעתו הבוקר של בעל החנות ואז התנפלו עליו, כפתו אותו, שדדו 30 ק"ג זהב מהכספת ונמלטו מהמקום. שוד דומה אירע באותה חנות לפני כחצי שנה. המשטרה פתחה בחקירה

בפעם השנייה בתוך חצי שנה: שני רעולי פנים פרצו הלילה לחנות תכשיטים ברחוב אלנבי בתל אביב, כפתו את בעל המקום, שדדו מהכספת זהב במשקל 30 ק"ג - ונמלטו מן המקום. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות האירוע, אך עד כה לא נעצרו חשודים במעשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מחקירה ראשונית עולה, כי השניים שברו את אחד הקירות במקום כבר במהלך הלילה, וכך נכנסו אל בית העסק. הפורצים המתינו שבעל החנות, תושב ראשון לציון בן 63, יגיע למקום, ואז כפתו אותו ושדדו מהכספת את השלל הרב.

לפני כחצי שנה: שוד דומה באותו בית עסק

לפני מספר חודשים הגיעו לאותו בית העסק שברחוב אלנבי שני אלמונים, ושדדו באיומים מבעל החנות את התכשיטים שאותם הוא מוכר. באירוע הזה בוצע השוד בשעה עשר בבוקר, אז היה הרחוב הומה אדם.

כשהוא פצוע ומדמם, נמלטו השניים מן המקום. רק לאחר שזעקותיו הרמות של בעל החנות הסבו את תשומת ליבם של העוברים והשבים ברחוב - הוזעקו למקום כוחות משטרה ומגן דוד אדום, שפתחו בחקירת האירוע ופינו את המוכר לבית החולים איכילוב שבעיר כשהוא במצב קל.