תייר חשוד שסימם, אנס ושדד צעירה

אזרח צרפתי, שניסה להימלט מאימת רשויות החוק, היה בטוח שתכניתו להימלט למולדתו תצא לפועל. אלא שרגע לפני שעלה למטוס עצרו אותו שוטרים, בעקבות תלונה חמורה שהגישה נגדו עולה חדשה על מה שלכאורה ביצע בה לפני כחודש. היום תבקש המשטרה להאריך את מעצרו

תייר חשוד שסימם צעירה ואנס אותה. אילוסטר (חדשות 2)

תייר מצרפת, בן 22, נעצר הלילה בנמל התעופה בן-גוריון אחרי שככל הנראה ניסה להימלט מהארץ. הוא חשוד כי לפני כחודש סימם, אנס ושדד צעירה בעת שהשניים בילו בחדר בית מלון בתל אביב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

חקירת המשטרה העלתה כי החשוד במעשה פגש בצעירה, עולה חדשה מצרפת, במטוס שבו הגיעו השניים לישראל. לטענתה, קיבלה את הזמנתו להצטרף אליו וללון עמו בחדר ששכר בבית המלון, בשל העובדה שנחתו בארץ בשעת לילה מאוחרת.

בעדותה אמרה המתלוננת כי נטלה כדור שינה שהעניק לה החשוד לבקשתה - ואחר כך נרדמה. כשהקיצה משנתה, מצאה עצמה עירומה כביום היוולדה בחדר - ללא הגבר שעמו הגיעה למקום. זמן קצר אחר כך נחרדה לגלות כי יחד עם החשוד, נעלמו גם כרטיסי האשראי שלה, הטלפון הנייד האישי שנשאה וטאבלט שהביאה.

כשניסתה להתחקות אחר הצעיר, גילתה המתלוננת כי טרם נמלט מהזירה אף הספיק למחוק את שמו מספר המבקרים במלון. חוקרי המשטרה הצליחו ללכוד אותו בנמל התעופה, רגע לפני שעלה על טיסה בחזרה למולדתו. היום ייערך דיון בהארכת מעצרו, בבית משפט השלום שבתל אביב.