שוטרים, גששים ואפילו מסוק מצאו כבשים שנגנבו

תושב מושב יכיני בדרום, בן 80, גילה בשעת בוקר מוקדמת שהדיר שלו נפרץ וכי הכבשים שלו נעלמו. הוא קרא לכוחות מג"ב, שהגיעו עם גששים ואפילו מסוק, והצליחו לאתר את כל 55 הכבשים שנגנבו. "לא נחסך כל משאב כדי לתת מענה לאירועים מהסוג הזה", נמסר ממג"ב

עדר הכבשים שנגנב (חטיבת דוברות המשטרה)

חקלאי ממושב יכיני, הסמוך לשדרות, גילה הבוקר (שישי) כי הדיר שבבעלותו נפרץ וכי כל הכבשים שהיו בו נעלמו. שוטרי מג"ב פעלו במהירות והצליחו להשיב את כל 55 הכבשים לביתן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

האיש, כבן 80, הזעיק מיד את שוטרי מג"ב, שהגיעו עם גששים ואפילו עם מסוק שחג באוויר. "ליד הדיר הבחנתי בעקבות טריות יחסית והערכתי כי הגניבה התבצעה הלילה", סיפר אחד הגששים שהשתתפו בחיפושים. "במשך כשלוש שעות הובלתי את הכוחות לאורך קילומטרים רבים בעקבות הערבות והסימנים בשטח. לפתע זיהינו שלוש כבשים משוטטות והבנו שאנחנו בכיוון הנכון. לאחר הליכה של קילומטר נוסף, זיהינו עוד 52 כבשים".

העדר, הבוקר (חטיבת דוברות המשטרה)

55 הכבשים זוהו ואומתו כאלו שנגנבו לאזרח הקשיש זמן קצר קודם לכן. הכבשים הושבו לבעליהם הנרגש. האומדן הכספי של הגניבה שסוכלה מוערך ביותר מ-100 אלף שקלים.

"לעיתים גניבה כזאת מהווה עבור המגדל מכה שהוא לא יצליח להתאושש ממנה, ולכן לא נחסך כל אמצעי או משאב כדי לתת מענה מיטבי לאירועים מהסוג הזה", אמר מפקד מג"ב דרום נצ"מ אשר לוי, שהגיע לשטח. "אני מניח כי כבר בימים הקרובים נשים יד על חברי הכנופיה שגנבה ונעמידם לדין".