חשד: ירה על דירת שכנו בגלל חוב

תושב חצור הגלילית שעבד כמאבטח חיפש פיתרון מהיר לסכסוך כספי עם שכנו: הלילה, על פי החשד, שעה שהיה בגילופין, הוא פתח באש לעבר דירתו בבניין המגורים בו התגוררו השניים. השכן שהה בדירה באותו הזמן עם אשתו ובנו - ורק בנס לא היו נפגעים. שוטרים שהוזעקו למקום השתלטו על החשוד ועל אקדחו שהיה טעון בכדורים נוספים

ירי בשכונת המגורים. ארכיון (חדשות 2)

הסכסוך הכספי כמעט הסתיים ברצח: תושב חצור הגלילית בן 63 נעצר הלילה על ידי המשטרה, בחשד שירה על דירת שכנו, שהיה חייב לו ככל הנראה סכום כסף. במזל האירוע הסתיים ללא נפגעים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אמש בסביבות השעה 22:30 התקבלה תלונה במשטרת ראש פינה על ירי בבניין מגורים ברחוב הגאולים בחצור הגלילית. עם הגעת השוטרים למקום, התברר כי אחד מתושבי הבניין, שהיה בגילופין, יצא באותה השעה מדירתו לחדר המדרגות בבניין וירה לעבר דלת דירת שכנו, ששהה בביתו עם אשתו ובנו. החשוד החזיק באקדח בשל היותו מאבטח.

במשטרה סבורים כי הרקע למקרה הוא סכסוך על חוב כספי, ורק בנס לא היו נפגעים בתקרית. עם הגעת השוטרים, אותרו פגיעות רבות על דלת דירתו של השכן. השוטרים הרחיקו את דיירי הבניין הסקרנים והמפוחדים והורו לאחרים להסתגר בדירותיהם. כשיצא החשוד עם האקדח לכיוון השוטרים, הם הצליחו להשתלט עליו ולקחו את אקדחו.

בדיקה העלתה כי האקדח היה טעון בכדור נוסף, ובחיפוש בדירתו נמצאה תחמושת רבה שהחשוד פיזר בסלון הדירה. מהמשטרה נמסר כי החשוד נעצר, ויובא עם צאת השבת להארכת מעצרו בבית משפט השלום בנצרת.