199 נהגים שיכורים בליל הסילבסטר

בזמן שאזרחים רבים חגגו את בואה של השנה האזרחית החדשה, השוטרים עמדו בצדי הכבישים במטרה לאתר את הנהגים השיכורים. 199 נהגים אותרו על ידי השוטרים והמתנדבים, רישיונם נשלל ורכביהם הושבתו ונגררו

מעצר הנהגים השיכורים, הלילה (חדשות 2)

המשטרה מסכמת לילה עמוס של עבודה בעקבות אירועי הסילבסטר: 199 נהגים אותו במהלך הלילה כשהם נוהגים בגילופין. רישיונם של הנהגים נשלל וכלי הרכב שלהם הושבתו ונגררו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

באילת, למשל, אותר תושב העיר בן 32, שנסע עם חברתו במכונית כשהוא שיכור ברמה של 1,090 מיקרוגרם. מבדיקת השוטרים התברר שרישיונו כלל אינו בתוקף והוא מופיע כדרוש לחקירה במשטרה.

הנהג נעצר ונכלא, והיום הוארך מעצרו בבית המשפט עד למחר בבוקר. הנהג טען בפני מתנדבי אגף התנועה כי הוא שתה רק כוס יין אחת וכי כנראה התרופות שהוא לוקח השפיעו על רמת האלכוהול.

נהג אחר, תושב אזור חיפה כבן 40, אותר בעיר על ידי שוטרי אגף התנועה כשרמת האלכוהול בדמו עומדת על 550 מיקרוגרם. מבדיקה התברר כי הוא נהג כשהוא פסול-נהיגה ביודעין על ידי בית משפט. הנהג נעצר ונכלא, רכבו הושבת והוא יובא לדיון בהארכת מעצרו בבית המשפט.

רכבים הושבתו ונגררו (חדשות 2)

137 בני אדם נפגעו במהלך החגיגות

לא רק המשטרה - גם צוותי מגן דוד אדום העניקו במהלך הלילה טיפול רפואי למאות חולים, מתוכם 137 בני אדם שנפגעו במהלך אירועי הסילבסטר. 54 בני נוער ומבוגרים נזקקו לטיפול בעקבות שתיית משקאות משכרים, 23 בני אדם נזקקו לטיפול לאחר שהתעלפו.

באחד המקרים, נמצא נער כבן 15 כשהוא מוטל בתחנת אוטובוס בחולון. הוא פונה על ידי אנשי מד"א לבית חולים כשהוא מעורפל הכרה. במקרה אחר, נערה כבת 16 לקתה בהיפותרמיה לאחר שנרדמה בשטח פתוח סמוך לגני תקווה.

25 בני אדם נפצעו במהלך הלילה בתאונות דרכים, רובן קלות למרבה המזל. חמישה נפצעו בינוני ו-20 נפצעו קל. 24 בני אדם נפגעו באירועי אלימות, שניים מהם פונו לבתי חולים במצב בינוני, בהם אישה בת 54 שנדקרה בראשון לציון.