"ממצאים חדשים" בחקירת רצח נשותיו של שמעון קופר; הוארך מעצר הרופאה

בית המשפט האריך את ב-6 ימים את מעצרה של ד"ר מרים זקוטסקי, רופאה מרדימה מבית חולים יוקרתי במרכז הארץ, החשודה ברצח אחת מנשותיו של שמעון קופר. "ממצאים חדשים המחזקים את החשדות נגד הרופאה הגיעו לידי", טען השופט

התפתחות בחקירת הרצח (חדשות 2)

התעלומה סביב חקירת מות נשותיו של שמעון קופר מסתעפת: בעקבות הצגת ממצאים חדשים ודרמטיים, האריך בית משפט השלום בכפר סבא את מעצרה של ד"ר מריה זקוטסקי, רופאה מרדימה מבית חולים יוקרתי במרכז הארץ, החשודה ברצח ובשיתוף פעולה עם קופר. למרות פרסום שמה, אסר השופט לפרסם את תמונתה ופרטים נוספים מהחקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לטענת השופט דוד גדול, הגיעו לידיו ביממה האחרונה ממצאים חדשים המחזקים את החשדות נגד הרופאה המרדימה. "אין לחשוף אותם כדי לא לסכן את החקירה בשלב רגיש זה", הדגיש השופט גדול.

"לאחר ששמעתי את טיעוני הצדדים ועיינתי במסמכים שהגישו לי חוקרי ימ"ר מרכז, אני משנה את דעתי מהישיבה הקודמת לפיה סברתי שמדובר ברופאה שחשודה ברף התחתון של החשד לרצח", הוסיף השופט.

הרופאה נעצרה לפני מספר ימים בחשד לרצח אחת מבנות הזוג של בן זוגה. בחזית האחידה שהציגו השניים שלשום בפני החוקרים התגלו סדקים, שהביאו אותם אף להפליל האחד את השנייה. אתמול פרסמנו במהדורה המרכזית, כי שמעון קופר אף חשוד ברצח אשתו הראשונה בשנת 1994.

פרט לרצח שתי רעיותיו, חשוד קופר כעת גם בגרימת מותה של אמו. בעקבות ממצאים שהעלתה בדיקת המשטרה, הוטל צו איסור פרסום על פרטי הפרשה - שכפי שמסתמן, עוד רחוקה מקו הסיום. כעת בוחנים החוקרים האם ניסה קופר לרצוח גם נשים נוספים שעמן ניהל מערכות יחסים, ובשל כך זומנו אחדות מהן לשטוח את עדויותיהן.