האם נרצחה על-ידי בעלה? "בלי שמעון, כל זה לא היה קורה"

ג'ני מלמד הלכה לעולמה לפני שלוש שנים בנסיבות מסתוריות. אתמול נחשף דבר מעצרם של אלמנהּ ובת-זוגו הרופאה, בחשד שגרמו במכוון למותה. קופר חשוד גם ברצח אשתו הראשונה. בתה של מלמד סיפרה בריאיון על מציאות החיים הקשה בביתם

מעצרם של שמעון קופר מקיבוץ אייל, בחשד שגרם למות שתי נשותיו - הוליד שוב את סימני השאלה בפרשה המסתורית. בת-זוגו הרופאה של קופר חשודה שסייעה ברצח אשתו ג'ני קופר. במקביל, הוטל צו איסור פרסום הוטל חלקים נרחבים מפרטי החקירה.  

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שרית מלמד, בתה של ג'ני - רעייתו השלישית במספר של קופר, שמתה לפני שלוש שנים, סיפרה בריאיון לתכנית "שש" עם עודד בן-עמי על תחושותיה. במרכז החקירה שמתבצעת כעת נבדק האם בת-זוגו של החשוד, רופאה במקצועה, סייעה לגרימת מותה של אמה.

"אם שמעון לא היה נכנס לחיים שלה, כל זה לא היה קורה", אמרה מלמד בפתח דבריה והוסיפה: "אמא שלי הייתה אדם בריא. אני מניחה שהוא לא נמצא מאחורי סורג ובריח סתם. כנראה שהמשטרה מצאה דברים שאנחנו עדיין לא יודעים. לכן, גוברת התחושה שהוא גרם למותה".

"קרו בבית הרבה דברים מוזרים"

על החיים עם אמה במחיצת קופר סיפרה: "היו רגעים מאוד מתוחים. זה לא היה בית רגיל וגם אני, הרבה פעמים, לא הרגשתי שאני חיה בבית שלי. היו הרבה דברים מאוד מוזרים שאני לא יכולה לפרט עליהם".

מלמד תיארה מציאות קשה ביותר שעמה נאלצה להתמודד אחרי מות אמה. "אחרי המקרה, הוא (קופר) הכניס הביתה אישה חדשה שישנה בחדר של אמא שלי", היא סיפרה. "אני יודעת כמעט בוודאות שהוא היה בקשר איתה הרבה שנים. הוא הכניס רהיטים חדשים וכל הבית השתנה, כך שהוא פשוט לא היה עוד המקום שגרתי בו".

לדברי שרית, האווירה הבלתי נסבלת במקום גרמה לה לעזוב את הבית במהרה: "קרו שם הרבה מאוד דברים מוזרים שהולידו הרבה סימני שאלה. אחרי מות אמי, גרתי שם תקופה מאוד קצרה. כששמתי תמונות שלה על המקרר, הוא ביקש להוריד אותן".