תוך שעתיים: חשד לרצח נוסף של אישה בבת ים

זמן לא רב אחרי ששוטר מג"ב בן 48 התקשר למוקד המשטרה והודיע כי רצח את אשתו, נמצאה גופה נוספת של אישה, בת 31, בדירה בעיר - המרוחקת כמה דקות הליכה בלבד מהזירה הראשונה. במשטרה פתחו בחקירה. בן זוגה של האישה, בן 38, נעצר

פחות משעתיים אחרי שהתקבלו הדיווחים הראשוניים על הבעל שרצח את אשתו בדירתם ברחוב בלפור בבת ים,  נמצאה גופה נוספת של אישה, בת 31, בדירה בעיר. המשטרה הוזעקה למקום, הנמצא מספר דקות הליכה בלבד מהזירה הראשונה. השוטרים פתחו בחקירה ועצרו את בן זוגה של האישה בחשד למעורבות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

ממד"א נמסר כי מדובר באישה בת 31 שנמצאה במיטתה ללא רוח חיים ונסיבות מותה טרם ברורות. במשטרה אמרו כי נבדק חשד לפלילים, וכעת נחקר בן הזוג שנעצר, בן 38, על ידי חוקרי מרחב איילון. 

גופתה של האישה נשלחה למכון לרפואה משפטית באבו כביר כדי לבצע בדיקות נוספות לבירור נסיבות מותה.

השוטר התקשר למוקד: "רצחתי את אשתי"

הרצח הראשון בוצע, על פי החשד, בידי שוטר מג"ב, תושב העיר, שהתקשר בצהריים למוקד המשטרה והודיע כי רצח את אשתו ביריות באמצעות נשקו האישי. פרמדיקים של מד"א שהגיעו למקום נאצלו לקבוע את מותה של האישה. כוחות משטרה רבים שהוזעקו לדירה ברחוב בלפור עצרו את החשוד שנלקח לחקירה.

מפרטים ראשונים של האירוע עולה כי הוא מיהר להתקשר למוקד 100 לאחר שירה באשתו למוות. "רצחתי את אשתי", אמר למוקדן המשטרה. בנם של בני הזוג, בן 20, שהה בדירה בזמן הרצח ונחקר גם הוא, אך לא נעצר.

בני הזוג התגרשו לפני כחצי שנה, אך המשיכו להתגורר יחדיו בדירה.