חשד לרצח במרר: צעיר נורה ברכבו

תושב הכפר ראמה בצפון, כבן 30 המוכר למשטרה, נורה מרכב חולף בעת שהיה עם אשתו במכוניתם. האישה לא נפגעה. זמן קצר לאחר מכן נורו שני גברים שהיו ברכב פרטי בכפר ראמה ונפצעו בינוני וקל. המשטרה חוקרת אם יש קשר בין המקרים

זירת רצח (דניאל נחמיה)

גבר בשנות ה-30 לחייו, המוכר למשטרה, נורה הערב למוות על ידי אלמונים בעת שהיה ברכבו בכפר מרר בצפון. מחקירה ראשונית של המשטרה עולה, כי מדובר בתושב הכפר ראמה שהגיע לבקר קרובי משפחה יחד עם אשתו, שהייתה עמו ברכב ולא נפגעה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי החשד, הוא נורה מרכב חולף, נפצע אנושות ולאחר זמן קצר נקבע מותו על ידי צוות מד"א. משטרת טבריה וכוחות ממחוז צפון פועלים בזירת האירוע לאיסוף ממצאים.

זמן קצר לאחר מכן התרחש אירוע ירי בכפר ראמה. שני בני אדם, תושבי כפרים בצפון, נפצעו באורח בינוני וקל מאש שנפתחה לעברם מרכב חולף, כשהיו בתוך מכונית ליד תחנת דלק. המשטרה חוקרת אם יש קשר בין שני המקרים.

 הלילה: גבר נהרג בפיצוץ במכוניות באשקלון

סמוך לשעה 1 בלילה אירע פיצוץ ברכב פרטי שחנה ברחוב הנוער העובד והלומד באשקלון. גבר בשנות ה-30 לחייו שהיה במכונית נפצע באורח קשה מאוד. הוא פונה לבית החולים ברזילי בעיר, שם מת מפצעיו. המשטרה חושדת כי מדובר בחיסול על רקע פלילי.

למוקד מד"א באשקלון הגיע דיווח על פיצוץ עז שנשמע ברחוב הנוער העובד והלומד. ניידת טיפול נמרץ שהוזעקה למקום מצאה רכב עולה באש, ובתוכו גבר בשנות ה-30 לחייו. הוא חולץ בידי כוחות כיבוי אש כשהוא פצוע קשה.

הצוות הרפואי העניק לו טיפול ראשוני ופינה אותו לבית החולים ברזילי בעיר. מאמצי הרופאים להצילו כשלו. כוחות משטרה גדולים בראשות מפקד מרחב לכיש נצ"מ יורם סופר הגיעו לזירה ופתחו בחקירת נסיבות האירוע.