נתפסה רשת סוחרי סמים בי-ם: 38 חשודים נעצרו

סוכן משטרתי סמוי הפליל 38 חשודים בסחר בסמים בירושלים – ובכך הביא לקריסתה של רשת גדולה של הפצת בסמים. במהלך פעילותו הוא רכש מהחשודים סמים בשווי של רבע מיליון שקלים. הבוקר יצא לדרך מבצע המעצרים

הותר לפרסום כי חוקרי ובלשי היחידה המרכזית בירושלים, בסיוע לוחמי מג"ב, עצרו לפנות בוקר 38 תושבי העיר החשודים שסחרו בסמים. על פי החשד, במהלך השנה האחרונה, הם מכרו סמים מסוגים שונים לסוכן משטרתי שפעל בתוכם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הסוכן, תושב ירושלים בן 23, גויס למשטרה לקראת סוף שנה שעברה ובסיום הכשרתו לתפקיד בתחילת שנה זו, החל בפעילותו הסמויה בקרב סוחרי הסמים. הוא קנה במהלך עשרת חודשי הפעלתו כ-8 ק"ג חשיש ו-100 גרם קוקאין, וכן סמים נוספים בשווי של יותר מרבע מיליון שקלים.

הבוקר, פשטו כוחות המשטרה על בתיהם של החשודים ועצרו אותם ומאז שעות הבוקר הם מובאים לבית משפט השלום בירושלים לדיון בהארכת מעצרם. בחיפוש שנערך בבתיהם נמצא כסף מזומן בסכום של 150 אלף שקלים. בנוסף, המשטרה החרימה מהם עשרה כלי רכב.

מפקד המחוז ניצב יוסי פרינטיי בירך לפנות בוקר את הסוכן ואת פעילות היחידה המרכזית על התפיסה. בנוסף, הוא העניק לסוכן המשטרתי בטקס מיוחד אקדח ותעודת שוטר.