יצא להביא לחם ונדקר למוות: "איש מקסים ללא אויבים"

המשטרה ממשיכה לחפש אחר חשודים בדקירתו למוות של איציק אלגבי בן ה-61 ממושב אביחיל. מתחקור המשטרה עלה כי הוא יצא להביא לחם מיחידת הדיור של בתו במהלך ארוחה משפחתית, הפתיע פורצים ונדקר למוות. בתו: "קשה לנו, הוא היה איש מקסים בלי אויבים"

איציק אלגבי בן ה-61 יצא הערב להביא לחם לארוחת הערב המשפחתית, אך לא תיאר לעצמו שכך יסיים את חייו. הוא יצא מיחידת הדיור של בתו הסמוכה לביתו, ונרצח בדקירה על פי החשד על ידי פורצים, כך מעלה תחקור ראשוני של המשטרה על התקרית במושב אביחיל הערב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אבא שלי איש מקסים, אהב לעזור לכולם ואהב אנשים", אמרה הערב לחדשות 2 בתו מירב. "אין לנו אויבים, קשה לנו כרגע". אלגבי הוא דור חמישי במושב ונחשב לאחד מהמייסדים ועסק בחייו בחקלאות.

על פי החשד, הפורצים הופתעו לראות אותו בבית, דקרו אותו למוות בפלג גופו העליון וברחו מהמקום. פרמדיקים של מד"א מרחב שרון שהגיעו למקום ניסו להחיותו אך נאלצו לקבוע לבסוף את מותו. המשטרה פתחה בסריקות אחר חשודים והעלתה לאוויר מסוק, אך טרם נעצרו חשודים במעשה.

במהלך הארוחה, ולאחר שעבר זמן מה, בני משפחתו של אלגבי ראו שהוא מתמהמה ולא חוזר ויצאו מהבית לבדוק היכן הוא. זמן קצר לאחר מכן הם גילו לתדהמתם את גופתו בשלולית דם בפתח הבית.

דובר מד"א זכי הלר סיפר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט על שהתרחש. "קיבלנו קריאה על גבר בן 61 שנמצא בכניסה לבית כשהוא מחוסר הכרה וללא דופק כשהוא מתבוסס בדמו", ציין והוסיף: "פרמדיקים של מד"א שרון ביצעו בו פעולות החייאה שבסופן נאלצו לקבוע את מותו".