חשד לרצח: בן 61 נדקר בפתח ביתו במושב אביחיל

פרמדיקים של מד"א קבעו את מותו של בן 61 שנמצא עם סימני דקירה בפתח ביתו שבמושב אביחיל ליד נתניה. המשטרה פתחה בחקירה ממנה עולה כי האיש הפתיע פורצים בשעת מעשה. הפרמדיקים ניסו להחיותו אך נאלצו לקבוע את מותו

חשד לרצח באביחיל. ארכיון (חדשות 2)

המשטרה חוקרת חשד לרצח, לאחר שגופת גבר כבן 61 נמצא הערב בפתח ביתו שבמושב אביחיל סמוך לנתניה. פרמדיקים של מד"א מרחב שרון שהועזקו למקום ביצעו בו החייאה אך לבסוף נאלץ לקבוע את מותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על גופו נמצאו מספר סימני דקירה. ממד"א נמסר כי נסיבות האירוע אינן ברורות ובמשטרה מעריכים שמדובר בשוד שהסתבך. כוחות משטרה סורקים את האזור בהתבסס על תיאור שמתבסס על עדי ראייה. מתחקור ראשוני עולה כי האיש יצא מארוחת ערב עם משפחתו ליחידת הדיור של בתו - שם הוא הפתיע ככל הנראה את הפורצים שדקרו אותו.

דובר מד"א זכי הלר סיפר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט על שהתרחש. "קיבלנו קריאה על גבר בן 61 שנמצא בכניסה לבית כשהוא מחוסר הכרה וללא דופק כשהוא מתבוסס בדמו", ציין והוסיף: "פרמדיקים של מד"א שרון ביצעו בו פעולות החייאה שבסופן נאלצו לקבוע את מותו".

לפני יומיים, נורה למוות גבר בן 31 בתחנת דלק סמוך לצומת שוקת בנגב. צוות של מד"א שהגיע למקום מצא את הגבר כשהוא סובל מפגיעת ירי בפלג גופו העליון ונאלץ לקבוע את מותו. במשטרה בודקים את נסיבות האירוע ומעריכים שהרקע פלילי.

מחקירה ראשונית של המשטרה עולה, כי ככל הנראה מדובר ברצח במסגרת סכסוך בין חמולות באזור. בנוסף, בודקים במשטרה את האפשרות כי ישנו קשר בין הרצח הערב לבין רצח של שני בני אדם, שאירע לפני ארבעה חודשים סמוך לצומת חורה בנגב.