חשד: זייפה כרטיסי טיסה ונופשים לישראלים

סוכנת נסיעות מבת ים נעצרה על ידי המשטרה בחשד כי מכרה ליותר מ-50 לקוחות כרטיסי טיסה ונופשונים מזוייפים. הלקוחות הגיעו לנתב"ג - וגילו שהכרטיסים מזוייפים. המשטרה עצרה את החשודה, בת 36 והיא נחקרת. המשטרה: החשודה שלשלה לכיסה 250 אלף שקלים

הגיעו לשדה וגילו שהכרטיסים מזויפים. ארכי (חדשות 2)

הסיוט של כל אחד מאיתנו התגשם ליותר מ-50 בני אדם שביקשו בחודשים האחרונים בסך הכל לטוס בשקט לחופשתם. כשהגיעו לנמל התעופה גילו שכרטיסי הטיסה שלהם מזויפים - ונאלצו להישאר בארץ. המשטרה עצרה תושבת בת ים בת 36 בחשד למעשה והיא תובא להארכת מעצר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במשטרה סבורים כי החשודה "עקצה" מאז חודש אפריל השנה כ-50 לקוחות, ש"רכשו" אצלה כרטיסי טיסה ונופשים ברחבי העולם. "את הכספים היא שלשלה לכיסה, ומסרה ללקוחות כרטיסי טיסה ושוברי נופשים מזויפים", טוענים במשטרה. "הלקוחות הגיעו לשדה התעופה ושם התברר להם כי מדובר במסמכים מזויפים". ההערכה במשטרה כי החשודה שלשלה לכסה בסך הכל 250 אלף שקלים במרמה.

הלקוחות המתוסכלים התלוננו במשטרת תל אביב - ובעקבות הצטברות התלונות החל המצוד אחר החשודה. תחילה התברר כי הסוכנות בה היא עבדה, שפעלה בשנים האחרונות בבת ים, נסגרה. אתמול היא נעצרה ונלקחה לחקירה. במשטרה בודקים כעת כיצד הצליחה החשודה לזייף, לכאורה, את הכרטיסים והשוברים.