מרדף משטרתי אלים בשרון

רכב שנעצר בידי שוטרים לבדיקה שגרתית נמלט, ובעיצומו של המרדף אחד הנוסעים כיוון נשק לעבר השוטרים – שירו בו ופצעו אותו קשה. שלושה בני אדם אחרים שהיו ברכב נמלטו, והמשטרה מבצעת אחריהם סריקות נרחבות. הם חשודים בהשתייכות לכנופייה של עבריינים הפועלת באזור המשולש

מרדף משטרתי, אילוסטרציה (חדשות 2)

מרדף משטרתי אלים בשרון: גבר נפצע באורח בינוני-קשה לאחר שכיוון נשק לעבר שוטרים בעיצומו של מרדף משטרתי בין כפר קאסם לג'לג'וליה. שלושה חשודים אחרים שהיו ברכב נמלטו. המשטרה חושדת כי הארבעה מעורבים במעשי עבריינות באזור המשולש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שוטרים מתחנת ראש העין שהיו בפעילות שגרתית הבחינו ברכב עם ארבעה נוסעים, כשהתנהגות הרכב והנוסעים עוררה את חשד השוטרים. הם הורו לרכב לעצור, אך הנהג סירב והאיץ את הרכב כשהוא מנסה להימלט מהשוטרים.

התחיל מרדף בין המשטרה לרכב, כשלאחר כמה צמתים ניידת אחרת חסמה את מסלול הנסיעה של הרכב הפרטי ואילצה אותו לעצור. כשהשוטרים התקרבו אל הרכב אחד הנוסעים כיוון כלי נשק לעבר השוטרים, שביצעו ירי מונע לעברו ולעבר גלגלי המכונית שהאיצה שוב בניסיון להימלט. במהלך המנוסה הם זרקו חפצים חשודים מהרכב.

החשד: כנופיית עבריינים מאזור המשולש

הנוסע שכיוון את הנשק ונורה בידי השוטרים יצא מהרכב כשהוא פצוע בגבו. הוא הובל לבית החולים בילינסון בפתח תקווה כשהוא בתנאי מעצר. לא ברור האם הוא ניסה להימלט או שחבריו זרקו אותו מהרכב לאחר שנפצע.

במקביל למרדף, בכפר קאסם נורו מספר יריות לעבר בית ולעבר רכב שעונה לתיאור הרכב אותו תיארו השוטרים בעת המרדף. שוטרים רבים ממשטרת ראש העין בפיקוד סנ"צ פרץ רצון עורכים מצוד אחרי שלושת החשודים. במשטרה אומרים כי זהות החשודים מוכרת להם וכי מדובר בכנופייה של עבריינים הפועלים באזור המשולש שבמזרח השרון.