חשד: היורה במלון לאונרדו קלאב באילת התאבד

במשטרה נבדק החשד שלפיו וויליאם הרשקוביץ, הצעיר האמריקני שפתח באש במלון לאונרדו קלאב באילת לפני כשבועיים והרג את עוזר השף, ירה בעצמו, ולא נורה על ידי שוטרים, כפי שדווח בשלב מוקדם יותר של החקירה. במשטרה עדיין ממתינים לתוצאות נתיחת גופתו

וויליאם הרשקוביץ. התאבד או נורה? (חדשות 2)

פרשת הירי במלון לאונרדו קלאב באילת מסתעפת? הבוקר פורסם בגל"צ כי במשטרה בודקים חשד לפיו וויליאם הרשקוביץ, הצעיר היהודי-אמריקני בן ה-24 שירה למוות בעבד ארמנדו, עוזר השף, התאבד ולא נורה על ידי לוחמי היחידה ללוחמה בטרור שהוזעקו למקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי הדיווח של הכתבת הדס שטייף, במשטרה עדיין ממתינים לדוח הפתולוגי של נתיחת גופתו של הרשקוביץ ולתוצאות בדיקות הזיהוי הפלילי. רק לאחר מכן יהיה ניתן לקבוע בוודאות את שאירע ביום שישי לפני כשבועיים. לוחם ששהה במקום בעת האירוע סיפר לגל"צ כי הרשקוביץ התאבד ביריה בטרם נורה בידי לוחם היחידה ללוחמה בטרור.

עוד נאמר, כי בעקבות החשדות הללו, ומכתבים שנשלחו למשרדי השר לביטחון פנים יצחק הרשקוביץ, מפכ"ל המשטרה רב-ניצב יוחנן דנינו ומבקר המדינה השופט (בדימוס) יוסף שפירא - נשקלת האפשרות להקים ועדת חקירה שתבדוק את התנהלות כלל הגורמים באירוע.

ממרחב דרום במשטרה נמסר: "אנו לא מכירים את הדיווח הנוכחי. צריך להמתין לתוצאות הנתיחה הפתולוגית ורק לפיה ניתן יהיה לקבוע".