פשע אופנה: גנב מאות מותגי יוקרה

בפשיטה על דירה בתל אביב אותרו פריטים בשווי מצטבר של מאות אלפי שקלים שנקנו באמצעות מספרי כרטיסי אשראי שגנב הדייר מלקוחות בחנות שבה הוא עובד. לשוטרים הסביר: "אני חולה מותגים". העובדה שכל הבגדים היו במידה שלו רק חיזקה את הטענה

בלשים שהגיעו לביתו של אדם בתל אביב נדהמו למראה עיניהם: במקום היו פזורים שקים על גבי שקים של פריטי אופנה - כולם מותגים יוקרתיים שנמכרים במחירים גבוהים למדי. המכנה המשותף השני הוא העובדה שכל אותו השלל - גנוב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

את הכסף לרכוש את כל אותם מותגי יוקרה השיג האיש, על פי החשד, בזכות הונאה לא ממש מתוחכמת: כקופאי בחנות צעצועים ברחוב אלנבי שבתל אביב, נהג לרשום את פרטי כרטיסי האשראי של הלקוחות שהיו פוקדים את המקום.

חמוש במספרי כרטיסי האשראי, נהג האיש לעבור בין החנויות וכך צבר בביתו פריטי אופנה בשווי מצטבר של מאות אלפי שקלים. השלל נלקח מהמקום, מה שהפך את משרדי יחידת ההונאה של מחוז תל אביב למחסן בגדי יוקרה.

כל הפריטים - במידה הנכונה

"שאלנו אותו למה הוא היה צריך כל כך הרבה בשמים, נעליים ובגדים", סיפר סגן-ניצב מאיר כהן, מפקד יחידת ההונאה. "הוא אמר, פשוט - 'אני חולה מותגים'".

בהתאם לדברים, גם במשטרה סבורים כי האיש אכן לא התכוון לסחור בכל השלל שאסף: עובדה המבססת זאת נוגעת לכך שכל הבגדים היו במידה שלו.

בדיקת עברו הפלילי של האיש העלתה כי במשך חייו נפתחו נגדו 13 תיקים במשטרה, כולם עודם מתנהלים שם ובבתי המשפט.