ירק על מוטי מלכה וקילל: "בגללך הפסדתי במכרז"

ראש העיר קריית מלאכי חילץ עצמו רק לאחרונה מהעמדה לדין בגין אונס, אבל הצרות ממשיכות לרדוף אותו: אמש, כשסייר באחד הרחובות, הותקף בגסות על ידי אחד התושבים שהטיח בו האשמות. החשוד נעצר ושוחרר בתנאים מגבילים

התלונן כי הותקף ואוים. מלכה (חדשות 2)

ראש העיר קריית מלאכי, מוטי מלכה, התלונן אמש במשטרה על שהותקף ואוים על ידי תושב בעת שסייר ברחובות העיר. הוא סיפר כי החשוד ירק עליו ואיים על חייו - בעקבות האשמות שהטיח בו אודות מעורבותו לכאורה בכך שהפסיד במכרז שבו התמודד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לפי התלונה, בין מלכה לבין תוקפו התפתחו דין ודברים. "אני לא קשור למכרזים", אמר לו ראש העיר, שאף הציע לו: "בוא נקבע פגישה ונראה במה מדובר".

התושב הזועם לא מיהר לקבל את המחווה הפייסנית, ובתגובה ירק עליו, קילל אותו ואיים על חייו. שוטרי תחנת קריית מלאכי, בפיקודו של סגן-ניצב מוטי שיף, הצליחו לשים את ידיהם על החשוד, שהובא היום לבית המשפט לדיון בהארכת מעצרו ושוחרר למעצר בית בתנאים מגבילים.

לפני כחודש: אדם נעצר בחשד שתכנן לפגוע במלכה

לפני כחודש דווח כי המשטרה פשטה על ביתה של אחת מהמתלוננת נגד מלכה, בחשד שבעלה התכוון לפגוע בו ובסגנו יוסי סולימני.פשיטת המשטרה התרחשה בעקבות מידע מודיעיני שהגיע לידי המשטרה. במהלך הפעילות המשטרתית, החרימו הכוחות את אקדחו האישי של הבעל. 

סניגורו של מלכה עו"ד אבי חימי, אמר אז לחדשות 2 באינטרנט: "אין לנו שום ידיעה בנושא הזה. מכל מקום אין צורך לפגוע במוטי מלכה כי הוא לא ביצע שום עבירה, ואני מציע שאם מישהו זמם לעשות משהו - שיתאזר בסבלנות להחלטת הפרקליטות ולעיון בחומרי החקירה ואז יסתבר לו שאין שום מקום לפגוע במוטי מלכה או באחרים".