חשוד ברצח הצעיר בחיפה הודה: "בגלל סכסוך בסילבסטר"

בשבוע שעבר הצליחה המשטרה ללכוד את החשוד בדקירתו של ולדימיר דרנוב בן 23 במועדון בעיר. היום הותר לפרסום כי הוא הודה בחקירתו במעשה, שיחזר והסביר שהמקור לסכסוך בין השניים – מריבה שהחלה בחגיגות הסילבסטר בשנה שעברה

מה הביא לרציחתו של ולדימיר דרנוב בן ה-23 בתחילת החודש בחיפה? לאחר שהמשטרה הודיעה על לכידת החשוד שהיה מעורב בגרימת מותו של דרנוב, היום הותר לפרסום כי לאחר חקירה מאומצת הוא הודה כי רצח את דרנוב ובנוסף שיחזר את המעשה. מהחקירה עולה כי הרקע לרצח הוא סכסוך בין השניים שהחל עוד בחגיגות הסילבסטר במועדון אחר בשנה שעברה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האירוע התרחש באזור הצ'ק פוסט בחיפה בערב חג הסוכות בשעות הבוקר המוקדמות. דרנוב שהגיע יחד עם חבריו למועדון באזור התעשייה בעיר, נתקל באחד החוגגים במועדון עמו היה מסוכסך. בין השניים התפתח עימות במהלכו נדקר דרנוב ופונה לבית החולים רמב"ם בחיפה במצב אנוש, שם נקבע מאוחר יותר מותו.

דרנוב היה ספורטאי מצטיין ושימש כשחקן בקבוצת עירוני קריית אתא בכדורעף. במשטרה הגדירו את דרנוב, שנדקר למוות, כצעיר נורמטיבי וללא עבר פלילי. פרמדיקים שהגיעו למקום תיארו את מה שראו בזירה: "כשהגענו מצאנו בחור כבן 23 מוטל ליד הכניסה מחוסר הכרה. הצעיר דימם וסבל מדקירות מרובות בפלג גופו העליון. הענקנו לו טיפול ראשוני ופינינו אותו לביה"ח רמב"ם במצב אנוש, תוך כדי פעולות החייאה".