אביו של הפעוט שנעלם נחקר במשטרה

מאות שוטרים ומתנדבים השתתפו אמש בחיפושים אחרי אדם חמד בן ה-3, שנעלם בעת בילוי משפחתי ונמצא בריא ושלם כעבור כמה שעות - כשהוא מפוחד ומבוהל. הערב נחקר אביו תחת אזהרה בחשד להזנחת קטין

יממה לאחר מבצע החיפושים הנרחב אחרי אדם חמד, הפעוט בן השלוש שעקבותיו נעלמו אתמול בשעות אחר הצהריים ונמצא לבסוף בריא ושלם, נחקר הערב אביו במשטרה תחת אזהרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האב נחקר בתחנת הראל בחשד להזנת קטין. זאת, לאחר שבמהלך בילוי משפחתי אתמול באזור הר אדר, נעלם בנו הקטן שנמצא רק כעבור ארבע שעות בתום סריקות בהן השתתפו מאות שוטרים, מתנדבים ואנשי הצלה.

אדם נעלם ככל הנראה במהלך משחק בגן שעשועים, ובעקבות הדיווח על היעדרו הוזעקו למקום כוחות גדולים של משטרה שפתחו בסריקות. "אחרי כארבע שעות של סריקות יסודיות, לשמחתי ולשמחת כולנו איתרנו את הילד", אמר אמש מפקד מחוז ירושלים ניצב יוסי פריינטי. "הילד נמצא כמה מאות מטרים ביער, על ידי יחידת חילוץ עציון וכוחות כיבוי אש. מצבו טוב מאוד, ואני רוצה להודות לכל מאות המתנדבים והכוחות בשטח".

מפכ"ל המשטרה רנ"צ יוחנן דנינו, בירך על מציאתו של אדם הקטן והביע הערכתו לכלל כוחות המשטרה וההצלה, למתנדבים וליחידת חילוץ עציון למציאת הפעוט. "אני מעריך גם את ההירתמות הרחבה של האזרחים בערב החג, אשר סייעו רבות למשטרה. אלו הם פניה של ישראל היפה", אמר המפכ"ל.