פתח תקווה: פצוע בינוני מפיצוץ בבניין

דרמה לילית: צעיר בשנות ה-20 לחייו נפצע בינוני מפיצוץ מטען שאירע בבניין מגורים ברחוב אסירי ציון שבעיר. מחקירה ראשונית עולה, כי המטען התפוצץ בעת ניסיון הטמנתו בבניין. במשטרה פתחו בחקירת נסיבות האירוע וההערכה היא כי הרקע לו הוא פלילי

פיצוץ באישון לילה, אילוסטרציה (חדשות 2)

ניסיון חיסול בפתח תקווה: מטען נפץ פוצץ בבניין מגורים ברחוב אסירי ציון בעיר, אדם אחד נפצע באורח בינוני. מדובר ככל הנראה בניסיון חיסול על רקע פלילי, לא היו נפגעים נוספים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

סמוך לשעה שלוש לפנות בוקר אירע פיצוץ בבניין ברחוב אסירי ציון. ככל הנראה הפיצוץ אירע במהלך הניסיון להטמין את המטען, ולא ברור אם המטען התפוצץ כתוצאה מ"תאונת עבודה". עם הישמע הפיצוץ כוחות משטרה ורפואה רבים הגיעו לאזור ואיתרו אדם אחד שנפגע מהמטען.

הפצוע הוא צעיר בשנות ה-20 לחייו, המוכר למשטרה ומשתייך לכנופיית פשע מקומית. לא ברור אם המטען יועד אליו באופן ממוקד. כוחות גדולים של משטרה החלו לחקור את זירת האירוע בניסיון לגלות מי עומד מאחורי הטמנת המטען. מלבד הצעיר, לא היו נפגעים נוספים.

פרמדיקים של מרחב ירקון במגן דוד אדום פינו את הפצוע לבית החולים בילינסון בעיר לקבלת טיפול רפואי, ואליהם התלוו בלשים על מנת לחקור אותו במקביל לקבלת הטיפול.