לילה של אלימות בכל רחבי הארץ

כוחות המשטרה וההצלה נאלצו לפעול במהלך הלילה בלא מעט מוקדים - בעקבות ירי, דקירות והצתות. סוף שבוע לא רגוע - בצפון ובדרום

צילום ארכיון (חדשות 2)

סוף השבוע הגיע, ועמו - כמיטב המסורת המפוקפקת - גם אירועי אלימות שהתרחשו בכל רחבי הארץ. בצפון הוצת הלילה רכבו של תושב נצרת עילית, שחנה ברחוב עטרה שבעיר. המשטרה עצרה שני חשודים במעשה, בני 30, תושבי כפר כנא. הרקע למעשה נבדק, ובשעות הערב הם יובאו לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

בסביבות 1:30 בלילה החרידו קולות ירי את עכו העתיקה. לזירה הגיעו כוחות משטרה והצלה, שאנשיהם העניקו טיפול לצעיר בן 24 שנפגע בפלג גופו העליון. הוא פונה לבית החולים בנהריה במצב בינוני.

גם בקריית אתא לא עבר ליל שבת בשקט: בסביבות 3:30 לפנות בוקר התקבלה במוקדים השונים הודעה על צעיר בן 21 שנדקר. צוותים רפואיים פינו אותו לטיפול בבית החולים "רמב"ם" שבחיפה במצב בינוני, ובמשטרה פתחו בחקירת נסיבות האירוע.

בדרום: נער נפצע קשה מדקירות, אזרח זר נפגע במועדון

ביישוב הבדואי שגב שלום נדקר הלילה בכל חלקי גופו נער בן 16, שנמצא מוטל בבית הקברות המקומי. דודו ערך אחריו חיפושים ונחרד כשהבחין בו מתבוסס בדמו. הוא הזעיק למקום כוח של מד"א, שאנשיו העניקו לצעיר טיפול רפואי ראשוני ופינה אותו במצב קשה לבית החולים "סורוקה" שבבאר שבע. גם במקרה זה החלה המשטרה לחקור את נסיבות האירוע.

זמן קצר קודם לכן, בסביבות 2:30 לפנות בוקר, הגיעו צוותים של מד"א למצפה רמון - שם נפצע קשה אזרח אריתריאה, בן 28, שככל הנראה נחבל כשהוצא בכוח ממועדון לילה מקומי.

הוא פונה במסוק לבית החולים "סורוקה" שבבאר שבע כשהוא מורדם, וסובל מפגיעות בראשו ובבטנו.