בן 16 נדקר בשגב שלום - מצבו קשה

שני בני אדם נפצעו באורח קשה בשתי תקריות באזור הדרום: בבית העלמין בשגב שלום נמצא נער בן 16 על ידי דודו כשהוא דקור בכל חלקי גופו. הוא פונה לביה"ח סורוקה במצב קשה. המשטרה פתחה בחקירה. מוקדם יותר נחבל אזרח אריתריאה בשעה שהוצא בכוח ממועדון במצפה רמון ונפצע קשה מאוד

שני פצועים קשה בשתי תקריות נפרדות (דניאל נחמיה, חדשות 2)

אלימות בדרום הארץ: נער בן 16 נמצא הבוקר בבית העלמין בשגב שלום כשהוא דקור בכל חלקי גופו. הוא פונה לביה"ח במצב קשה. המשטרה פתחה בחקירת האירוע. מוקדם יותר נפצע באורח קשה מאוד נתין אריתריאה, לאחר שככל הנראה נפגע במהלך קטטה במועדון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

סמוך לשעה 05:30 הבוקר התקבל במוקד נגב של מד"א דיווח על נער שנמצא דקור בבית העלמין בשגב שלום - יישוב בדואי סמוך לבאר שבע. מהמשטרה נמסר כי הנער נמצא במקום על ידי דודו, שהתקשר להזעיק את המשטרה.

צוות מד"א שהגיע למקום העניק לנער טיפול ראשוני ופינה אותו במצב קשה לחדר ההלם בבית החולים סורוקה בבאר שבע. כוחות משטרה גדולים נמצאים במקום ופתחו בחקירת התקרית. בשלב זה לא ידוע מה הרקע לדקירה ולא נעצרו חשודים במעשה.

כמה שעות קודם לכן נמצא אזרח אריתריאה כבן 28 כשהוא מוטל סמוך למזרקה במצפה רמון עם חבלות קשות בראשו ובבטנו. אמבולנס טיפול נמרץ שהגיע למקום העניק לו טיפול ראשוני והוא פונה באמצעות מסוק לבית החולים סורוקה בבאר שבע כשמצבו קשה מאוד.

מהמשטרה נמסר כי מדיווחים ראשונים עולה כי האיש נחבל ככל הנראה בשעה שהוצא בכוח ממועדון לילה בו בילה בעיר. כוחות גדולים של משטרה הגיעו למקום ועיכבו כמה מהנוכחים לתשאול. במשטרה מעריכים כי התקרית ארעה בעקבות קטטה, אך בשלב זה לא ברור האם הרקע לאירוע פלילי.