שותפו של הרוצח לחדר: "היה אלים"

בשעות שאחרי מעשה הנקמה הרצחני של ויליאם הרשקוביץ במלון בו עבד וממנו פוטר, עולות עדויות שחושפות את בעיות ההתנהגות שלו. חברו לחדר התלונן בימים האחרונים, כך מסתבר, שהיה אלים והיכה את הקירות בלילות. גם חבריו לעבודה במלון התלוננו כנגדו - מה שהוביל לפיטוריו ולהחלטה להדיח אותו מהפרויקט שהביא אותו ארצה

עדות אלימה: בשעות האחרונות התברר כי הצעיר האמריקני שרצח היום בבית המלון באילת את אחראי המטבח ארמאנדו עאבד, הודח מהפרויקט שהביא אותו ארצה בעקבות תלונות שונות שהצטברו כנגדו. כעת מתברר כי שותפו לחדר התריע על התנהגותו האלימה וסיפר כי נהג להכות את הקירות בלילה.

ירי באילת - סיקור מיוחד:

אילת: צעיר פתח בירי במלון - וחוסל

הרוצח אמור היה לעזוב את הארץ

"העובד נקם באחראי המטבח"

עדויות האורחים במלון: "ננעלנו בחדרים, היתה פאניקה"

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

אל העדות הזו מצטרפת גם הידיעה כי הרשקוביץ הודח מתוכנית "מסע", המביאה לישראל מאות יהודים מרחבי העולם. מתגובת מפעילי התוכנית לאירוע עולה כי אמש הוחלט על הדחתו של הצעיר, בשל תלונות של חבריו לעבודה על התנהלותו.

"לאחר תלונות של צוות המלון, הוחלט אמש בפגישה בין רכזי התכנית והצעיר, כי הוא יעזוב את הפרוייקט וישוב ביום ג' הקרוב לארה"ב או יעבור לשהות עם בני משפחתו החיים בישראל", הם הבהירו בתגובתם, וחשפו ככל הנראה את המניע שהוביל את הצעיר לטירוף הנקמני.

"הרשקוביץ הצטרף לתוכנית לאחר שעמד בכל תנאי הקבלה והגליון הרפואי שלו נמצא נקי", הם הבהירו והוסיפו כי יסייעו וישתפו פעולה עם המשטרה בחקירת הארוע.

המשטרה: הירי בהרשקוביץ - בלתי נמנע

במשטרה מסבירים בשעות האחרונות כי לא יכלו למנוע את מותו של הרשקוביץ. הצעיר נכנס אל חדר המטבח לאחר שחטף את נשקו של אחד המאבטחים במלון, נחוש לנקום את פיטוריו. הוא ירה ארבע יריות מטווח קצר בארמאנדו עאבד, שנהרג במקום.

אחר כך, על פי השוטרים, התבצר הרשקוביץ במטבח וסירב להענות לקריאות השוטרים ששידלו אותו לצאת החוצה. הם ניסו לנהל איתו משא ומתן במשך שעות, בעוד כוחות גדולים מאבטחים את המלון, והאורחים נשלחו להסתגר בחדריהם.

בסופו של האירוע, ירה הרשקוביץ שתי יריות לעבר השוטרים, ובכך סיכן את שלומם. לטענת המשטרה, בכך סיכן הרשקוביץ את כוחות הביטחון, שנאלצו להשיב באש.