דקירה בראשון לציון: בן 20 נפצע קשה

חובשים ופרמדיקים של מגן דוד אדום פינו את הצעיר לבית החולים אסף הרופא כשמצבו לא יציב. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות האירוע. בשבת נדקר במועדון בפתח תקווה צעיר נוסף ונפצע קשה גם הוא

ארכיון (חדשות 2)

צעיר כבן 20 נדקר ונפצע קשה הערב (שני) בראשון לציון. הוא טופל בידי חובשים ופרמדיקים של מגן דוד אדום ופונה לבית החולים אסף הרופא כשמצבו אינו יציב והוא סובל מפצעי דקירה בפלג גופו העליון. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות האירוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"כשהגענו למקום ראינו המולה", סיפר פרמדיק מד"א צביקה שלו שטיפל בפצוע. "על הכביש שכב צעיר כבן 20 בהכרה עם פצעי דקירה מרובים בגופו. הענקנו לו טיפול ראשוני שכלל עצירת דימומים ומתן נוזלים, ולאחר שייצבנו את מצבו פינינו אותו לבית החולים כשמצבו מוגדר קשה ויציב".

בלילה שבין שבת לראשון השבוע נדקר צעיר כבן 25 במועדון ברחוב שחם בפתח תקווה. חובשים ופרמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים בילינסון בעיר כשהוא במצב קשה וסובל מפצעי דקירה בפלג גופו העליון.

כוחות תחנת משטרת פתח תקווה הגיעו למקום ופתחו בחקירת נסיבות האירוע. מפקד תחנת פתח תקווה, סנ"צ טל פיקרביץ, הורה על סגירת המועדון עד לבירור נסיבות הדקירה.

חשד: אם דקרה את בנה בארוחת ערב שבת

בשישי בערב נפצע קשה צעיר בן 28 לאחר שנדקר בביתו בפתח תקווה. המשטרה חושדת כי אמו של הצעיר היא זו שדקרה אותו. מחקירת המקרה עולה כי במהלך ארוחת השבת שבה נכחו תשעה בני משפחה, התפתח ויכוח סוער על רקע לא ברור - במהלכו שלפה אם המשפחה סכין, וככל הנראה דקרה את בנה.

שוטרי תחנת פתח תקווה הוזעקו לבית המגורים ברחוב שטרית בפתח תקווה, שם איתרו את הצעיר כשהוא דקור בפלג גופו העליון. צוותי מגן דוד אדום שהגיעו למקום פינו אותו במצב יציב לבית החולים בילינסון בעיר.

תשעת בני המשפחה שהיו עדים לאירוע עוכבו לחקירה בתחנת פתח תקווה. גורמים במשטרה מסרו כי לאף אחד מהנחקרים אין עבר פלילי והמשפחה אינה מוכרת למשטרה.