6 פלסטינים ניסו לאנוס אישה בצפון

צעדת הבוקר של תושבת הגליל, בת 54, כמעט שהסתיימה באסון: פלסטינים שארבו לה תקפו אותה באלימות בניסיון לפגוע בה מינית, אולם בזכות תושיה שגילתה נאבקה בהם והצליחה להזעיק שוטרים. היא פונתה לבי"ח במצב קל-בינוני, והחשודים במעשה נלכדו

החשודים בזמן שנלכדו (חדשות 2)

תושבת הגליל התחתון יצאה אתמול להליכת הבוקר בשדות היישוב שרונה, במסלול הקבוע שלאורכו היא נוהגת לצעוד מדי יום. לפתע נקלעה האישה למה שנראה כמארב מתוכנן: היא הבחינה באדם שהחל להתקרב אליה - וכעבור זמן קצר השליך לעברה אבן ופגע בראשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

מעוצמת החבטה שספגה, נפלה האישה - בת 54 - על הקרקע. שניות ספורות אחר כך התנפל עליה משליך האבן והחל לנסות לאנוס אותה. במקביל הבחינה בחמישה מחבריו שעמדו והתבוננו במתרחש - שככל הנראה המתינו לכך שיכניע אותה. 

למרות פציעתה, גילתה האישה תושיה ונאבקה בכל כוחותיה בתוקף. תוך כדי ההתמודדות עמו הצליחה לחייג באמצעות הטלפון הסלולרי שלה למשטרה, מה שגרם לשישה לנוס מהזירה בניסיון להימלט.

עדות האישה נגבתה בבית החולים

למקום הגיעו מתנדבי המתמיד של מג"ב שערכו מצוד אחר התוקף. כעבור זמן קצר הם הצליחו ללכוד אותו, ובתום חצי שעה עצרו גם את כל חבריו - כולם שוהים בלתי חוקיים פלסטיניים, שגילם נע בטווח של 26-40.

החשודים נעצרו והועברו לתחנת המשטרה בטבריה, שם נמשכת חקירתם. התוקף המרכזי קשר עצמו למיוחס לו, ובהמשך יובא יחד עם חבריו למסדר זיהוי. האישה פונתה לטיפול בבית החולים "העמק" שבעפולה במצב קל-בינוני, שם - במיטת חוליה - נגבתה ממנה עדות על האירוע.

במשמר הגבול הביעו שביעות רצון מתפקודם המהיר של המתנדבים ובודקים האם החשודים הפלסטינים הועסקו במשק של אחד מתושבי האזור.