הרצח במפרץ חיפה: טרם נעצרו חשודים במעשה - הדוקר מסתובב חופשי

נמשכת חקירת אירוע הדקירה במפרץ חיפה בו קיפח וובה דרנוב בן ה-23 את חייו. "אנחנו אוספים עדויות ומתחקרים אנשים, אך עדיין אין עצורים", טענו גורמים במשטרה שהגדירו את הצעיר כנורמטיבי וללא עבר פלילי

המשטרה ממשיכה בחקירת אירוע הדקירה מחוץ למועדון במפרץ חיפה, בו קיפח וובה דרנוב בן ה-23 מקריית אתא את חייו - והדוקר עדיין מסתובב חופשי. "אנחנו אוספים עדויות ומתחקרים אנשים, אך עדיין אין עצורים בפרשה", טענו גורמים במשטרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במשטרה הגדירו את דרנוב בן ה-23 שנדקר, כנורמטיבי וללא עבר פלילי. "בשלב זה אנחנו עדיין לא יודעים בוודאות אם הדקירה התרחשה בתוך המועדון או מחוצה לו", ציינו גורמי משטרה בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט.

"החקירה עדיין בראשיתה", הסביר סנ"צ יוני מזרחי, מ"מ מפקד תחנת זבולון במשטרה, דקות לאחר האירוע. "אנחנו בודקים את נסיבות המקרה כשבשלב זה כל כיווני החקירה האפשריים נבדקים",

"ניסיתי לעזור ומיד זיהיתי דקירה מתחת ללב"

חאלד, עד ראייה שהוזעק למקום על ידי חברו סיפר כי ניסה להעניק טיפול רפואי ראשוני לצעיר. "בגלל שאני לומד להיות אח מוסמך ניסיתי לבדוק את הבחור, ראיתי סימן דקירה מצד שמאל שלו - מתחת ללב", שחזר.

"הוא היה מחוסר הכרה, כמעט ולא היה לו דופק", סיפר חאלד. "לא היו איתו חברים ולא ברור למה זה קרה. זאת הפעם הראשונה שאירוע כזה קורה באזור".