תל אביב: שיכור ניסה לטלטל את בנו התינוק בתחנת דלק - ונעצר

אל תחנת הדלק בצפון העיר הוזעקה הערב ניידת משטרה, שקיבלה דיווח שלפיו גבר שיכור מטלטל את בנו התינוק לעיני העוברים והשבים. השוטרים שהגיעו למקום הצליחו להשתלט עליו לפני שפגע בו, ועצרו אותו. התינוק הועבר לבית החולים איכילוב, ואמו אותרה

שיכור נחשד באיום על חיי הפעוט (חדשות 2)

אירוע חמור בתל אביב: לתחנת דלק שבצפון העיר הגיע גבר שככל הנראה היה שיכור, ואיים לפגוע בעצמו ובבנו התינוק אותו אחז. שוטרים שהגיעו למקום הצליחו להשתלט על החשוד, לקחו אותו למעצר וחילצו את התינוק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המקרה אירע בשעות הערב אז הגיע החשוד, גבר בשנות ה-30 לחייו, אל תחנת הדלק ברחוב דוד חכמי שבצפון תל אביב. מחקירה ראשונית עולה, כי בשלב מסוים הוא ניגש אל המוכרת בחנות הנוחות שבמקום - וביקש ממנה סכין כי לדבריו "הוא רוצה להרוג את הילד".

משסירבה המוכרת, יצא החשוד למתחם התחנה, תקף נהג מונית שניסה להניא אותו מתקיפת התינוק, ושם גם הבחינו עוברי אורח כי הוא מטלטל את העולל, בן ארבעה חודשים בלבד, ומיהרו להזעיק את שוטרי תחנת לב תל-אביב - שהגיעו למקום והצליחו להשתלט על החשוד ולקחתו לחקירה.

התינוק הועבר לבית החולים איכילוב, ובמקביל איתרו השוטרים את אמו, שסיפרה להם כי היא "אינה סבורה במאת האחוזים כי מדובר באביו של הילד".