ראש עיריית הוד השרון אחרי החיסול: "מקרי האלימות פחתו"

במשטרה ממשיכים לחקור את האירוע בו נהרג אמש גבר בפיצוץ ברכבו בלב העיר. ראש העיר מבקש להרגיע: "העיר שקטה, שיעור האלימות ירד משמעותית בשנה האחרונה". טרם ידועה זהות ההרוג, אך ההערכה היא שמדובר במלחמה בין ארגוני פשיעה

בהוד השרון מנסים להרגיע את הרוחות לאחר שאמש בשעה 23:00 נהרג אדם בפיצוץ שאירע ברכבו ברחוב הבנים בעיר. "העיר שקטה ואחוז האלימות ירד ב-40% בשנה האחרונה", הדגיש ראש עיריית הוד השרון, חי אדיב. "לצערי הרב בכל עיר במדינת ישראל וכנראה בעולם יש גורמים כאלה או אחרים שעושים את זה ואני לא יודע מה הסיבה של המקרה. בכל אופן, זה מאוד מצער".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

במקביל, במשטרה מתחזקת ההערכה שמדובר בחיסול על רקע סכסוך בין ארגוני פשיעה. "אין לנו כרגע פרטים על זהות ההרוג והחקירה נמצאת בראשיתה", סיפר לחדשות 2 בני הרמס, מפקד תחנת כפר סבא. "אנו מטפלים כעת באירוע ומקווים שנגיע לתוצאות במהרה".

במשטרה התקשו לזהות את ההרוג כי גופתו נשרפה כליל. בסביבות השעה 23:00 דיווחו תושבים המתגוררים סמוך למקום על פיצוץ עז שנשמע מכיוון הרחוב. כוחות משטרה והצלה שהגיעו למקום הבחינו במכונית עולה באש, ובמהרה התברר כי בתוך המכונית נמצאת גופת אדם.

זוהר הורן, מתנדב איחוד הצלה שהגיע לזירה סיפר לחדשות 2 באינטרנט: "קיבלנו קריאה על רכב שעולה באש, כשהגעתי למקום הבנתי שמדובר בפיצוץ שאירע בכלי הרכב. מכבי האש כיבו את האש, המשטרה נמצאת במקום ופתחה בחקירת האירוע".