ילדי החשוד ברצח: שהפעם לא יחמוק מעונש

אלסי לגונדאי, בת 38, היא האישה שנרצחה הלילה על פי החשד בידי בעלה בהרצליה. לפני 21 שנה רצח גם את אשתו הראשונה, אך לא הועמד לדין כי נמצא לא כשיר. ילדיו מהנישואים הראשונים: "זה שחזור מצמרר של רצח אמנו, נדאג לאחותינו למחצה"

הותר לפרסום כי האישה שנרצחה הלילה בהרצליה, על פי החשד בידי בעלה, היא אלסי לגונדאי, ילידת הפיליפינים בת 38. חקירתו של הבעל החשוד ברצח העלתה, כי בעבר הוא הואשם ברצח אשתו הראשונה, אך לא הועמד לדין משום שלא היה כשיר נפשית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ילדיו של החשוד ברצח, מנישואיו הקודמים, הוציאו הודעה שבה הם מתנערים מאביהם. "אנו ילדיו של מ' מזועזעים מחלום הבלהות שהוא שחזור מצמרר של רצח אמנו היקרה מלפני 21 שנה", הם כותבים. "אנו מקווים שהפעם לא יצליח לחמוק מעונש אשר ירחיק אותו מהציבור עד אחרון ימיו. אנו מבכים את מותה של אלסי שהייתה מלאך שאבינו לא היה ראוי לאהבתה".

הם מדגישים כי דאגתם כרגע נתונה "להבטחת שלומה ורווחתה של אחותינו למחצה, שאנו מתכוונים להבטיח את עתידה". ילדיו של החשוד ברצח מדגישים עוד: "בניגוד לפרסומים, יש שיתוף פעולה בינינו ובין גורמי הרווחה, והילדה נמצאת במקום הבטוח ביותר עבורה כרגע לשביעות רצוננו המלאה".

החשד: הילדה בת ה-4 הייתה בבית כשאמה נרצחה

לאחר רצח אשתו הראשונה, לפני 21 שנים, אושפז הבעל בבית החולים לחולי נפש "אברבאנל", אך שוחרר משם לפני כשבע שנים. מאז נישא ואף הביא ילדה לעולם עם אשתו החדשה שאותה רצח הלילה, על פי החשד. הילדה בת הארבע, ששהתה בבית בעת הרצח, הועברה לחזקת שירותי הרווחה.

בשעות הבוקר המוקדמות הגיעו לרחוב חברון בהרצליה כוחות משטרה גדולים, לאחר שהבעל התקשר למוקד 100 של המשטרה והודיע כי רצח את אשתו. צוותי השיטור ומד"א שהוזעקו למקום מצאו בדירה את גופתה של אלסי לגונדאי ללא רוח חיים, כשעליה סימני אלימות.