חשד: העובד פוטר - ודקר את המנהל

עובד במפעל עוף הנגב בדרום, שפוטר לפני כשבוע, נעצר בחשד שתקף את המנהל ופצע אותו קשה. הפצוע הועבר לקבלת טיפול בבית החולים סרוקה. עובדת במפעל: "אנחנו המומים, זה פשוט נורא ואיום"‎

ארכיון (פייסבוק)

נקמה בתוך המפעל: עובד לשעבר במפעל "עוף הנגב" ליד אופקים הגיע הבוקר (ראשון) למפעל על מנת להתעמת עם המנהל שפיטר אותו. תוך זמן קצר הידרדר הוויכוח לתקיפה אלימה שבמהלכה דקר העובד את המנהל ופצע אותו בצווארו. החשוד במעשה נעצר והועבר לחקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מחקירה ראשונית עולה כי התוקף הוא עובד לשעבר במפעל, שפוטר לפני כשבוע. הוא תקף את מנהל המפעל, גבר כבן 55, וגרם לפציעתו הקשה.

טרם התברר סופית המניע לתקיפה, אך ההערכה היא כי מדובר בנקמה. צוותי מד"א ו"איחוד הצלה" שהגיעו לזירה העניקו טיפול רפואי ראשוני למנהל הפצוע ופינו אותו לחדר הלם בבית החולים סורוקה בבאר שבע.

המשטרה פתחה בחקירת המקרה, ועיכבה את העובד לשעבר לחקירה בתום סריקות שביצעה באזור. עובדת במפעל סיפרה לחדשות 2 Online: "זה פשוט נורא ואיום, אנחנו ממש המומים. לא מאמינים שזה קרה, כולם עכשיו עסוקים רק בזה. העובדים עודכנו בזה".

ישראל רובינשטיין, ראש סניף נגב ב"איחוד הצלה", סיפר: "חובשים ומתנדבים שלנו הגיעו במהירות למפעל. הם מצאו אדם עם פציעת דקירה קשה מאוד וביצעו פעולות מצילות חיים לעצירת שטף הדם. לאחר מכן פונה האיש בהכרה לבית החולים".

פאראמדיק מד"א, נגיב סאנה, הוסיף: "בחצר המפעל שכב גבר כבן 55 כשהוא פצוע וסובל מחתך עמוק בצוואר. יחד עם כונן מד"א שהגיע למקום הענקנו לפצוע טיפול רפואי מציל חיים שכלל לחץ ישיר וחבישה של הפציעה. הפצוע שהיה בהכרה מלאה לכל אורך הטיפול והפינוי קיבל משככי כאבים ופונה".