סוכלה הברחת ענק בדרום: 700 ק"ג חשיש נתפסו בגבול מצרים

כוחות צה"ל איתרו הבוקר 700 ק"ג של סם מסוג חשיש בשני ג'יפים נטושים ליד הגבול עם מצרים. המשטרה עורכת סריקות אחר חשודים בהברחה, שמוגדרת הגדולה ביותר השנה. שווי הסמים שנתפסו: 2.5 מיליון דולר

הסמים שנתפסו, הבוקר (משטרת ישראל)

תפיסת סמים ענקית בדרום: כוחות צה"ל איתרו הבוקר שני ג'יפים נטושים מסוג סופה באזור עזוז בגבול ישראל-מצרים, כשבתוכם 700 ק"ג חשיש מסודרים ב-28 חבילות שהועברו לישראל לצורך מכירה. לידם נמצאה משקפת. כלי הרכב היו אמורים להוביל את הסמים לתוך הארץ.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שווי הסמים שנתפסו נאמד ב-2.5 מיליון דולר ומדובר בהברחה הגדולה ביותר השנה. כוחות צה"ל העבירו את החבילות לצוות מבצעי של יחידת מג"ן (מודיעין גבולות נגב) שכעת עורך סריקות אחרי חשודים. במשטרה הסבירו כי ייתכן ומדובר בהברחה משולבת של כמה גורמים.

"הגבול משתנה במהלך השנה האחרונה בצורה משמעותית גם בגלל בניית המכשול", סיפר לחדשות 2 באינטרנט מפקד יחידת מג"ן, רב-פקד נועם קייזר. "יש פעילות משולבת של הצבא ושלנו שהביאה למעצרים רבים במהלך השנה של אזרחים וחיילים שביצעו הברחות".

לסיכום אישר כי מדובר בהברחה הגדולה ביותר השנה. "כחלק מהשינויים בגבול המבריחים הבינו שכדאי להם לעשות הברחות משותפות כי כמות ההברחות הצטמצמה והם רוצים להבריח יותר", הסביר רב-פקד קייזר.