המוות ביער בכרמל: אחיה של הצעירה נעצרו אתמול

מתסעפת חקירת מותם של זוג הצעירים, לפנות בוקר בצפון: המשטרה עצרה אתמול שניים מאחיה של הצעירה - בחשד כי תקפו לאחרונה את הגבר משום זה רצה את אחותם. כיווני החקירה הנבדקים: רצח והתאבדות, התאבדות כפולה ורצח כפול

המשטרה ממשיכה לחקור את נסיבות מותם של בני הזוג, הלילה בחורשה סמוך ליישוב עין חוד שבכרמל. בצהריים הותר לפרסום כי ההרוגים הם פואד חכים כיוף, תושב עוספייה בן 25 ואיהאם קדור, בת 19 מדליית אל-כרמל.

מפרטים חדשים של החקירה עולה כי המשטרה עצרה אתמול שניים מאחיה של קדור, בחשד כי תקפו לאחרונה את כיוף, שנמצא הבוקר מת בסמוך אליה. "ככל הנראה התקיפה בוצעה משום שהגבר רצה את אחותם", אמר היום גורם משטרתי לחדשות 2 באינטרנט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בשלב זה ההערכה היא שהשניים התארסו לאחרונה. במשטרה עוסקים כעת בשלושה כיווני חקירה מרכזיים: האחד - שהגבר רצח את האישה ולאחר מכן התאבד; השני - התאבדות כפולה של השניים; השלישי - רצח כפול של השניים.

גופותיהם של השניים נמצאו לפנות בוקר על ידי צוות של מד"א שהוזעק על ידי עובר אורח, בחורשה בין עין חוד לניר עציון שבכרמל. הכוח הרפואי שהגיע למקום מצא את השניים ללא רוח חיים ונאלץ לקבוע את מותם. הגופות הועברו לנתיחה במכון לרפואה משפטית באבו כביר.