פוענח ה"פגע וברח" באימון הריצה: הנהג החשוד נשבר, הודה והביע חרטה

שבועיים חלפו מאז פגע, ע"פ החשד, יניב פיירובוסקין באצניות טיגיסט ביטאו ורדיאט בלטה בטרקטורון בו נהג – והפקיר אותן בשטח. אחרי חקירות רבות בהן הכחיש מעורבות במעשה, הוא נשבר, הודה, שיחזר התאונה והביע חרטה. בקרוב יוגש נגדו כתב אישום

שבועיים אחרי תאונת הפגע וברח באזור גבעת ברנר, הצליחה המשטרה לפענח את נסיבותיה: יניב פיירובוסקין, נהג הטרקטורון החשוד בפגיעה בשתי האצניות ובהפקרתן בזירת התאונה נשבר בחקירתו, הודה במעשיו, שיחזר והביע חרטה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בסוף חודש אוגוסט יצאה קבוצת רצים לאימון שגרתי בשטח פתוח באזור גבעת ברנר. במהלך הריצה נפגעו שתיים מהרצות - טיגיסט ביטאו בת ה-15, אלופת הארץ בריצות שדה וחברתה רדיאט בלטה בת ה-19 - על ידי רוכב טרקטורון שנמלט לאחר מכן מהמקום.

טיגיסט נפעה קשה ובלטה נפצעה בינוני. בעקבות האירוע במשטרת מחוז מרכז הקימו צוות חקירה מיוחד בפיקודו של רב-פקד חיים שרייבמד. הצוות אסף ראיות מעטות שהיו בזירה, אך הודות לעדי הראייה במקום למצלמות האבטחה, ולמידע מודיעיני - נעצר בשבוע שעבר חשוד במעשה - יניב פיירובוסקין, צעיר בן 23 מגני יוחנן.

פיירובוסקין ועורך דינו ששי גז הכחישו המעורבות במעשה - אבל צוות החקירה בסיוע של יחידות מחוזיות הצליח לשבור את החשוד בחקירה. השבוע הביא פיירובוסקין את החוקרים לזירת התאונה, מסר גרסה מפורטת של המקרה, שיחזר בפניהם את השתלשלות האירוע וכיצד פגע בצעירות ונמלט. הוא הביע חרטה על המעשים.

מחר יובא פיירובוסקין לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום ברחובות, במהלכו תודיע המשטרה כי היא מעבירה את תיק הראיות לפרקליטות לקראת כתב אישום. "הוכח פעם נוספת שידה הארוכה של משטרת ישראל מגיעה לעבריינים הנמלטים", אמר היום מפקד מחוז מרכז, ניצב בנצי סאו, עם פענוח הפרשה. "זהו המחוז שמתמודד עם לא מעט מקרי פגע וברח. רק האחרון פוענח מקרה הפגע וברח בנתניה, בהגשת כתב אישום נגד שושן ברבי".