האב החשוד בטלטול ילדיו: "נהרסו לנו החיים"

בקרוב יתייצב אבי התאומים, החשוד בהריגת בנו התינוק, לשימוע בפני הפרקליטות לקראת העמדתו לדין. בריאיון ראשון שישודר במלואו הערב באולפן שישי הוא מספק לראשונה את גרסתו לאירועים, מדבר על הפרידה מאשתו, וממשיך לטעון לחפותו. "אין שום הוכחה חותכת שפגענו בילדים"

הפרקליטות כבר הודיעה ביולי האחרון כי תגיש כתב אישום נגד האב החשוד בטלטול ילדיו התאומים, שאחד מהם מת מהפגיעות שנגרמו לו. הוא צפוי לעבור שימוע לפני שיועמד לדין ובינתיים, בריאיון ראשון שהעניק לאולפן שישי, הוא מציג את גרסתו לאירועים. "זו טרגדיה נוראית", הוא מתאר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אני איבדתי בן יקר. הילד הכי יקר. ילד שלי. הדבר הזה, זה פשוט סיוט לאור יום, הסיוט שנקלענו אליו. אני רוצה לדעת מה קרה לילדים שלי", אומר האב שמתעקש כי לא פגע בהם.

הוא תיאר את היום שבו נפגע בנו התינוק. "באותו רגע הייתי איתם. הם כמובן היו בטרמפולינות, קשורים. המשכתי לעשות דברים בבית, כמובן עם קשר עין. פתאום שמעתי בכי, בכי מוזר. מין טון מוזר בבכי שלו. מיד רצתי אליו. ראיתי אותו ללא הכרה. חיוור. הייתי בהיסטריה. הוצאתי אותו מיד מהטרמפולינה והרמתי אותו. הוא לא הגיב. הוא לא הגיב אליי. הוא היה לבן כולו חיוור, לא הגיב, הראש שלו היה שמוט".

"אין שום ראייה שאני או אשתי פגענו בילדים"

במשטרה ובבית החולים טענו כי התינוקות טולטלו בוודאות, אבל האב דבק בגרסתו. "יש עוד את עניין החיסונים. ועוד דברים, עניינים רפואיים אחרים שאנחנו בודקים ונמשיך לבדוק. האמירה שבוצע טלטול - אלה ספקולציות. אין שום ראייה מוחשית או הוכחה חותכת שאני או אשתי פגענו בילדים".

הוא נשאל גם על השפעת האירוע על משפחתו, ועל כך שנפרד מאשתו. "אנחנו לא חיים יחד. הטרגדיה הזו הרסה לנו את החיים. כל אחד מתמודד עם המשבר הזה בדרך שלו. אין האשמות הדדיות. חס וחלילה".

"אנחנו נחקרנו שעות", ממשיך האב החשוד. "הרגו אותנו, את הקרביים שלנו שפכנו על השולחן. אם היה לנו מה להסתיר עם הזמן היו חושפים את הכל", הוא מספר בקושי רב על החקירה במשטרה, "הטיחו בנו, התעללו בנו, חקרו אותי על הקבר של הבן שלי, שזה הדבר הנורא מכל".