בדרך לאישום: הצהרת תובע נגד שושן ברבי

דורס שלוש הנשים בנתניה יועמד לדין, לפי התחייבות שתמסור המשטרה לבית המשפט, בגין הריגה והפקרה. אתמול, בכתב האישום שהוגש נגד חברו שישב לצדו בזמן התאונה, חשפה הפרקליטות את "מסע השתייה" שערך והסתיים בטרגדיה

שושן ברבי, החשוד בגרימת תאונת ה"פגע-וברח" הקטלנית בנתניה שגבתה את חייהן של שלוש נשים, הובא לפני זמן קצר לבית משפט השלום בכפר-סבא - שם הגישה נגדו המשטרה הצהרת תובע על הכוונה להגיש נגדו כתב אישום ככל הנראה בגין הריגה והפקרה. מחר בבוקר יוגש נגדו כתב האישום בבית המשפט המחוזי בלוד - אז נדע במה בדיוק הוא יואשם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

רק היום הספיק ברבי להסתבך בפרשה נוספת: בשב"ס מסרו כי בשעות הבוקר הוא תקף עציר אחר בכלא איילון, שם הוא שוהה. הפצוע פונה במצב קל לבית החולים "אסף הרופא" שבצריפין ונזקק לתפרים בידו.

אתמול פרסמה הפרקליטות את פרטי "מסע השתייה" שערך לכאורה ברבי ביום התאונה והחל שעות רבות לפניה - במסגרת כתב האישום שהוגש נגד אורן חנונה, חברו ששהה לצדו בזמן הדריסה.

לפי כתב האישום, שתה ברבי בשעות הצהריים שני בקבוקי בירה. שעות אחר כך, אחר הצהריים, הוא לגם משני בקבוקים נוספים - ובשעות הערב המוקדמות, בעת ששהה במסעדה בנתניה, צרך כמות זהה נוספת. במקביל, הוא "חיזק" את המשקה עם מנת וודקה.