חשד: שושן ברבי תקף אסיר בבית המעצר

החשוד בדריסתן והפקרתן של שלוש נשים בנתניה, שושן ברבי, תקף אמש אסיר אחר בבית הכלא איילון ופצע אותו בידו. האסיר פונה לבית החולים ונזקק לתפרים, מצבו מוגדר קל. נגד ברבי נפתחה חקירה נוספת, הפעם בחשד לתקיפה. בהמשך היום תוגש נגדו הצהרת תובע בדרך לכתב אישום בפרשת הדריסה

שוב פגע: שושן ברבי, החשוד שדרס למוות שלוש בנות משפחה אחת בנתניה לפני כחודש וברח מזירת האירוע, חשוד כעת גם בתקיפה. ברבי השוהה במעצר בכלא איילון תקף אמש אסיר אחר ופצע אותו בידו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המקרה התרחש אתמול בשעות הערב בעקבות ויכוח שהתפתח בין ברבי לבין האסיר המוחזק בתא הצמוד אליו. במהלך הויכוח הניח האסיר את ידיו על הסורגים המשותפים המפרידים בין התאים, ברבי ניצל את הרגע ובעט בידו ופצע אותו. האסיר פונה בעקבות התקרית לבית החולים מאחר ונזקק לתפרים. מצבו מוגדר קל ונגד ברבי נפתחה חקירה, גם בחשד לתקיפה.

אתמול: כתב אישום ראשון הוגש בעקבות הדריסה

אמש הוגש כתב אישום ראשון בעקבות הדריסה בנתניה. אורן חנונה, הואשם בבית המשפט לענייני תעבורה במרכז בעבירה על סעיף "חובת נוסע להתקשר לגופי הצלה", בגין מעורבותו בתאונה הקשה בה נהרגו אלכסנדרה רובינוב, סבטלנה יגודייב ובתה שושנה. על פי כתב האישום, ישב חנונה במושב שליד הנהג ברכב האאודי שדרס את השלוש.

חנונה הועסק בדוכן הפירות והירקות של שושן ברבי, מי שחשוד בדריסה עצמה, ועל פי כתב האישום שהוגש אתמול, יצא עמו בשעה מאוחרת בליל השישי בו התרחשה התאונה בשעה מאוחרת. הפרקליטות טוענת כי השניים שתו אלכוהול בעודם בדוכן, וכן לקחו איתם שני בקבוקי בירה שהמשיכו לשתות בעודם ברכב.

ברבי, כך על פי כתב האישום של חנונה, נהג ברכב בעודו שיכור, והשניים האזינו למוזיקה חזקה שבקעה מבעד לחלונות הפתוחים, תוך שהם נוסעים במהירות מופרזת ולא חוגרים חגורת בטיחות.

חגיגת השתייה ביום הדריסה נחשפה

בפרקליטות ציינו כי לאחר התאונה, חנונה ניסה להימלט מהמקום יחד עם ברבי, מבלי שניסה לסייע לנפגעות או להזעיק את גורמי ההצלה. עוד צויין בבקשה להארכת מעצרו עד תום ההליכים כי ברכב נמצאו עדויות להימצאותו של חנונה ברכב - דגימות רוק ודם, מהם הופק ד.נ.א. שזוהה כשלו.

המכונית בליל הדריסה (חדשות 2)
בכתב האישום של חנינה מפורטות גם כמויות האלכוהול ששתו השניים, חנונה וברבי, שמרמזות במשהו גם על כתב האישום נגד שושן ברבי עצמו, שצפוי להיות מוגש בשבוע הבא. במסמך שכבר הוגש מתואר כיצד שתה ברבי שני בקבוקי בירה ב14:00 בצהריי יום התאונה, שני בקבוקי בירה נוספים ב17:32 בני בקבוקי בירה נוספים באזור השעה 18:15, סמוך ל19:00 שתה כוסית וודקה מהולה, ולאחר שיצא עם חנונה מדוכן הירקות והפירות - לקחו עמם השניים שני בקבוקי בירה נוספים.