חשד לרצח בבת-ים: עבריין נורה למוות ברכבו

ערב של אלימות: אזרחים שהבחינו באדם שרוע במכוניתו עם פגיעות ירי הזעיקו צוות מד"א, שרופאו קבע במקום את מותו של צעיר בן 29 בעל עבר פלילי. לפי החשד, ארבו לו אלמונים שפתחו לעברו באש - ונמלטו. מוקדם יותר אותרה אישה ללא רוח חיים בדימונה, וברחובות נשמע צרור יריות

זמן קצר אחרי שאישה נמצאה ללא רוח חיים בדימונה ואלמוני הפר את שלוות הלילה ברחובות בצרור יריות, שרק במזל לא גרם לנפגעים, מסתמן עוד חשד לרצח - הפעם בבת-ים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

סביב השעה 22:00 דיווחו אזרחים למד"א על אדם שנראה מוטל ירוי בתוך מכונית "טויוטה" בסמטת האילנות שבעיר. רופא הצוות שהוזעק לזירה נאלץ לקבוע את מותו במקום.

חקירה ראשונית של זהות ההרוג העלתה כי מדובר בצעיר בן 29 המוכר למשטרה כמי ששמו נקשר בעבר בכמה אירועים פליליים. הוא נורה למוות בפלג גופו העליון.

ההערכה: קורבן נוסף במלחמת כנופיות

בשל עובדת איתורו מת ברכב, שהיה מונע, גוברת ההערכה כי עצר את מכוניתו בצד - כשלפתע, הגיחו לעברו אלמונים שפתחו לעברו באש קטלנית, ונמלטו.

בשנתיים האחרונות השקיעו במשטרה מאמץ ניכר במלחמה בכנופיות הפשע המקומיות הפועלות בראשון לציון ובבת-ים. אירועים קודמים באזור זה התרחשו על רקע סכסוכים פנימיים בין אותם עבריינים סביב גביית כספים לשוק האפור. כוחות גדולים של משטרה ובלשי ימ"ר תל אביב עורכים סריקות בניסיון לעצור חשודים במעשה.