ניצה ברבי: "בעלי המתין שילכדו את הדורס"

בעוד שבמשטרה פועלים להגשת הצהרת תובע נגד שושן ברבי, החשוד בדריסתן של 3 בנות משפחה, ערכה אשתו מסיבת עיתונאים. "בעלי התכוון להסגיר את עצמו", היא טוענת, "אני מקווה שהמשטרה תתפוס את הנהג ותעניש אותו"

ניצה, רעייתו של שושן ברבי, החשוד כי דרס למוות שלוש נשים בנתניה לפני כשלושה שבועות ונמלט, כינסה היום מסיבת עיתונאים בה השתתפו גם עורכי הדין דוד יפתח ואילן בומבך, שבה הסבירה את התנהלותו של בעלה. "אני יודעת שהוא לא נהג", אמרה. "המשטרה עוצרת אותו על כל דבר, לכן הוא נבהל והמתין שייתפס הנהג האמיתי".

במהלך דבריה הדגישה ברבי: "בעלי התכוון להסגיר את עצמו, אני מאמינה לו", והתייחסה לפרסומים סביב הזוגיות שלהם: "הפרסומים שאני מפחדת ממנו שקריים. הבאנו יחד ילדים באהבה ואנחנו הולכים יד ביד".

רעייתו של החשוד בדריסה הוסיפה: "לא הייתי איתו בקשר בימים שברח. הפרסומים שהייתי דרושה לחקירה שקריים. הייתי בבית אחותי ועורך הדין שלי ידע איפה אני. אני מקווה שהמשטרה תתפוס את הנהג ותעניש אותו".

בתוך מספר ימים - הצהרת תובע נגד ברבי

פרקליטות מחוז מרכז, יחד עם צוות החקירה המיוחד של מרחב שרון, הגישו הצהרת תובע לבית משפט השלום בכפר סבא נגד אורן חנונה באשמת פגיעה לאחר הפקרה ושיבוש מהלכי חקירה, בעקבות מעורבותו בתאונת הפגע וברח בנתניה שבה נדרסו למוות שלוש נשים. בנוסף, מעצרו הוארך בארבעה ימים.

במשטרה סבורים שהוא ישב לצידו של שושן ברבי שנהרג ברכב, על פי החשד, ופגע בנשים. במשטרה מעריכים כי בתוך כמה ימים יגישו הצהרת תובע גם נגד ברבי.