הוארך ב-5 ימים מעצר החשוד בפגיעה בצעירות

ארבעה ימים אחרי תאונת ה"פגע וברח" שבה נפצעו שתי צעירות באורח בינוני, עצרה המשטרה את יניב פיירובסקין, בן 23 מגני יוחנן בחשד שהוא זה שנהג בטרקטורון ופגע שרצות טיגיסט ביטאו ורדאט בלטה בסוף השבוע. הצעיר קשר עצמו לזירה, אך טען: "לא אני פגעתי בצעירות"

בית משפט השלום ברחובות האריך ב-5 ימים את מעצרו של יניב פיירובסקין, בן 23 מגני יוחנן, החשוד שנהג בטרקטורון ודרס את הצעירות טיגיסט ביטאו ורדאט בלטה בטרקטורון בשבוע שעבר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בדיון בבית  המשפט הכחיש פיירובסקין את החשדות נגדו, אך במשטרה טוענים כי הוא קושר עצמו לזירת האירוע ולכן ביקשו להאריך את מעצרו. החוקרים לא בטוחים במידת מעורבתו והאם אכן הוא זה שנהג בטרקטורון בשדות גבעת ברנר, אבל הוא עונה על הפרופיל של הדורס בהתבסס על צילומי מצלמות האבטחה שקיימים במשטרה. בינתיים הוא אינו משתף פעולה בחקירה.

החקירה נמצאת עדיין בשלביה הראשונים, והמשטרה מתכוונות לבדוק את הטרקטורון שברשותו של החשוד - שיישלח לבדיקות מעבדה, גם האליבי שסיפק החשוד ייבדק לעומק. בימים האחרונים ביצעה המשטרה פעולות חקירה רבות ועכבה מספר אנשים, אך בנוגע לחשוד שנעצר סבורים במשטרה סבורה כי יש להוסיף ולחקור בעניינו. בהמשך היום הוא יובא לדיון בהארכת מעצרו.

במשטרה מחזיקים בתיעוד מצלמות אבטחה מהאזור שבהן נראה נהג הטרקטורון בעודו נמלט מהזירה, לפי החשד - תוך שחצה צמתים ברמזור אדום. הסרטון אף סייע בזיהוי דגם הרכב שבו הוא נהג, וככל הנראה התברר האזור שבו הוא מתגורר.

האצנית זוכרת את הפגיעה במעורפל

אחת הפצועות באירוע היא טיגיסט ביטאו, שאשתקד הוכתרה לאלופת ישראל במירוצי שדה. לפני כמה ימים היא התעוררה במיטת חוליה שבבית החולים "קפלן" ברחובות, שם עברה ניתוח ברגלה.

לפי הערכת הרופאים, צפוי לה הליך שיקום ארוך - בן כחצי שנה - שבסיומו מקווים כי תוכל לשוב ולרוץ. "היא זוכרת במעורפל את מה שקרה בתאונה", סיפר לחדשות 2 באינטרנט דובר בית החולים, אופיר לוי. "היא אמרה לנו בפירוש: 'אני זוכרת שהוא דרס אותי', ומאוד המומה מהעניין".