לראשונה מאז נעצר: שושן ברבי נפגש עם אשתו

הוארך ב-6 ימים נוספים מעצרו של שושן ברבי, החשוד בדריסתן והפקרתן של 3 נשים בתאונת הפגע וברח בנתניה. לטענת עורך דינו של ברבי, הוא תועד במצלמות אבטחה בשוק בנתניה דקות ספורות לפני התאונה ולכן לא היה לו מספיק זמן להגיע למקום. לראשונה הגיעה לבית המשפט גם רעייתו של ברבי

בית משפט השלום בפתח תקווה האריך בצהריים בשישה ימים את מעצרו של שושן ברבי, החשוד בדריסתן ובהפקרתן של שלוש הנשים בנתניה לפני כשבועיים וחצי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לדיון הגיעה לראשונה גם ניצה, אשתו של ברבי שילדה את בתם השלישית, על מנת לתמוך בבעלה, כמו גם אמו וקרובי משפחה נוספים. ברבי תקפה את הכתבים במקום ואמרה: "השחרתם אותי ואת המשפחה עוד לפני המשפט. הזגמתם לגמרי".

ברבי ממשיך לדבוק בגרסתו וטוען: "אני לא נהגתי במכונית, אני סומך עליכם שתמצאו את הנהג". פרקליטיו טוענים שהארכות המעצר הנמשכות לפרקי זמן קצרים מעידות שלמשטרה אין "תיק סגור" או ראיות חותכות לכך שברבי נהג ברכב, כפי שניסתה להציג זאת בתחילה.

"החשוד צולם דקות ספורות לפני התאונה כשהוא בשוק, כשהרכב לא בתמונה. על פי סדר הזמנים, הוא לא יכול היה להספיק להגיע למקום התאונה", טען עו"ד דוד יפתח, המייצג את ברבי.

שושן ברבי (חדשות 2)
בתחילת השבוע עתר ברבי לבית משפט בדרישה לבטל את צו הסגירה המנהלי שהוציאה המשטרה הוציאה לבית העסק "אלמוגים" בנתניה שבבעלותו. לטענת ברבי, צו הסגירה נועד על מנת להפעיל עליו לחץ, בעוד במשטרה נימקו את ההחלטה בכך ש"המקום פועל ללא רישיון עסק וללא היתרים מכלל הרשויות".