חשד: בעל המתלוננת בעיריית קרית מלאכי תכנן לפגוע במוטי מלכה

המשטרה פשטה על דירתה של אחת המתלוננות נגד ראש עיריית קרית מלאכי מוטי מלכה, בחשד שבעלה תכנן לפגוע בו ובסגנו. במהלך הפעילות המשטרתית הוחרם אקדחו האישי של הבעל

חשד: בעל המתלוננת תכנן לפגוע במלכה. ארכי (חדשות 2)

חשש לשלומו של ראש עיריית קרית מלאכי? המשטרה פשטה היום על ביתה של אחת מהמתלוננת נגד מוטי מלכה, בחשד שבעלה התכוון לפגוע בו ובסגנו יוסי סולימני, כך חשפה היום לראשונה הכתבת עדי מאירי ברשת ב' של קול ישראל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

פשיטת המשטרה התרחשה בעקבות מידע מודיעיני שהגיע לידי המשטרה. במהלך הפעילות המשטרתית, החרימו הכוחות את אקדחו האישי של הבעל. 

סניגורו של מלכה עו"ד אבי חימי, אמר לחדשות 2 באינטרנט: "אין לנו שום ידיעה בנושא הזה. מכל מקום אין צורך לפגוע במוטי מלכה כי הוא לא ביצע שום עבירה, ואני מציע שאם מישהו זמם לעשות משהו - שיתאזר בסבלנות להחלטת הפרקליטות ולעיון בחומרי החקירה ואז יסתבר לו שאין שום מקום לפגוע במוטי מלכה או באחרים".

מלכה הורחק מבניין העירייה

רק בשבוע שעבר פורסם כי הפרקליטות ביקשה דחייה נוספת בהגשת כתב האישום נגד ראש עיריית קרית מלאכי, שנחשד בשורת עבירות בהן אונס וביצוע מעשים מגונים. מלכה, הורחק מבניין העירייה לחודש - לאחר שבפרקליטות התחייבו להגיש כתב אישום בעניינו עד סוף התקופה.

שופט בית המשפט המחוזי בפתח תקווה יעקב שינמן, הוציא לפני יותר מחודש צו הרחקה חלקי נגד מלכה, שקובע כי הוא אינו יכול להיכנס לבניין העירייה, שם על פי החשד ביצע חלק מהמעשים בהן נחשד - אונס, בעילה אסורה בהסכמה, מעשים מגונים ולקיחת שוחד. בעקבות ההחלטה נמנעה מראש העיר האפשרות לשוב למשרדו, אך הוא הורשה למלא את תפקידו מבניין צמוד למבנה העירייה.

בבית המשפט המחוזי ניתנה התחייבות להגיש כתב אישום נגד מלכה עד תום התקופה, זאת כתנאי להרחקתו, אך בשבוע שעבר התברר כי הם מבקשים דחייה נוספת. גורם בפרקליטות הסביר כי מדובר בתיק מורכב וההחלטה בסופו של יום תהיה של פרקליט המדינה עצמו.