חולון: נשדד סניף בנק הדואר; אתמול נשדד בנק טפחות

המשטרה פתחה בסריקות לאיתור חשוד בשוד סניף דואר היום בחולון. החשוד שדד את הסניף באיומי אקדח - ונמלט מהמקום. רק אתמול נשדד סניף בנק מזרחי טפחות בעיר. גם במקרה זה טרם נעצר חשוד. חקירת המשטרה נמשכת

חולון: סניף דואר נשדד; אין נפגעים (חדשות 2, ארכיון)

שוד שני ביממה בעיר חולון: גבר אלמוני שדד באיומי אקדח סניף בנק דואר ברחוב התנאים בחולון ונמלט מהמקום. איש לא נפגע באירוע. משטרת מרחב איילון פתחה בחקירה בניסיון להתחקות אחר החשוד באירוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

רק אתמול אירע שוד נוסף בעיר בסניף של בנק מזרחי טפחות ברחוב המשביר בעיר. סמוך לשעה שתיים, הגיע רעול פנים, חמוש באקדח לסניף. הוא איים על המאבטחת, השתלט על נשקה האישי, ולקח סכום כסף מקופת הבנק. במהלך מנוסתו מהמקום, ירה החשוד באוויר. המשטרה פתחה בחקירה ובסריקות אחר היורה.

אירוע דומה - רק לפני חודשיים

אלמוני חבוש קסדה התפרץ ביוני האחרון לסניף בנק מרכנתיל דיסקונט שברחוב רוטשילד בראשון לציון. הוא תקף את המאבטח במקום, חטף את נשקו תוך איומים על חייו, שדד מהכספרית כ-150 אלף שקלים ונמלט מהמקום על אופנועו.

מחקירת האירוע בראשון לציון עלה כי החשוד הגיע תחילה אל מאבטח הסניף, ותוך כדי שהוא תוקף אותו ומשכיב אותו על הרצפה - חטף את נשקו ונכנס אל תוך הבנק. הוא ניגש אל עמדת הכספרית, איים עליה ושדד ממנה כ-150 אלף שקלים - אחר כך נמלט מהמקום על אופנועו. בתום הליך גביית העדויות הועברה החקירה בנושא לימ"ר מרכז.