המורה שביתה הושחת: "עשו לי עוול שלא ניתן לתיאור"

לאחר שחזרה מחופשתה וגילתה את ההרס הרב שגרמה חבורת נערים לביתה - תשוב הבוקר אשת החינוך אל בית הספר שבו היא מלמדת. "לא חשבתי להתפטר לרגע", ציינה המורה, והוסיפה: "מי שעשה את כל הרוע הזה אלו אותם נערים. אני מקווה שהמשטרה תגיש את כתבי האישום נגדם"

שיא נוסף באלימות בני הנוער, אילוסטרציה (חדשות 2)

לאחר שאתמול נחשפו מעשי הוונדליזם שביצעה, על פי החשד, חבורת נערים בביתה של מורה מראש העין - תחזור היום אשת החינוך לעבודתה. בריאיון ל"מעריב" סיפרה, כי לא חשבה להתפטר מעבודתה בעקבות האירוע הקשה, וכי היא מקווה שהמשטרה תמצה את הדין עם הנערים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אני חוזרת ללמד כרגיל", אמרה המורה. "לא חשבתי להתפטר לרגע. אתמול לקחתי יום חופש והיום אני בבית הספר כרגיל. אני לא פשעתי ולא עשיתי כלום. מי שעשה את כל הרוע הזה אלו אותם נערים", הוסיפה אשת החינוך. עוד ציינה, כי הנערים שביצעו את המעשה - כלל לא נמנים בין תלמידיה. "אין לי שום עניין איתם ואני לא מלמדת אותם", הדגישה. "אני מלמדת את שכבת י"ב ואני מקווה שהמשטרה תגיש את כתבי האישום נגדם, כי מה שהם עשו לי הוא עוול בלתי ניתן לתיאור", אמרה המורה בכאב.

במשטרה אומרים כי בימים הקרובים צפויים להיות מוגשים כתבי אישום נגד עשרה תלמידים שנחקרו בתחנת ראש העין בחשד למעורבות באירוע החור.

"קשה להאמין שהם עשו את המעשים הנוראים הללו"

תלמידים מהתיכון סיפרו כי הצוות החינוכי שוחח עמם במהלך היום על המקרה והדגישו את חומרתו. "חלק מהנערים הם בני 15, שרק הגיעו לבית הספר", סיפר אחת התלמידות לחדשות 2 באינטרנט. "זה זיעזע אותי לשמוע על מעשיהם. קשה לי להאמין שהם עשו את המעשים הנוראים שמיוחסים להם. שוחחתי על זה עם הוריי כי זה ממש הטריד אותי".

עו"ד אביחי ברטנובסקי, המייצג את המורה שביתה הושחת, אומר שהיא שוקלת להגיש תביעה אזרחית נגד התלמידים. "מצבה הנפשי מאוד קשה", סיפר עורך הדין. "חשבנו שעם הזמן זה יעבור - אבל מסתבר שלא".

"היא ממשיכה את חייה כי אין לה ברירה"

לדבריו של הפרקליט, "שנת הלימודים החלה, והיא נתקלת בחלק מתלמידים האלה. הם תושבי אותה העיר ואותה שכונה וקשה לה מאוד. בסופו של יום היא נדרשת להמשיך את חייה כי אין לה ברירה". עורך הדין ציין עוד כי המורה אמרה לו שהתלמידים שלה לא היו עושים דבר כזה.

"הוונדליזם בבית היה מחריד", סיפר עורך הדין ברטנובסקי. "התלמידים עשו את צרכיהם בכל הבית כולל במכונת הכביסה, השחיתו רהיטים, נכנסו למחשב האישי שלה וחיטטו בארונות". לשאלה מדוע הם עשו זאת השיב ברטנובסקי: "אין לי מושג, אנחנו סבורים שמדובר ביד המקרה".