בית המורה הושחת: "מצבה הנפשי קשה מאוד"

עורך דינה של המורה מראש העין שביתה הושחת על ידי תלמידים בביה"ס בו היא מלמדת, מספר כי היא לא מצליחה להתאושש מהמקרה. "חשבנו שעם הזמן זה יעבור - אבל מסתבר שלא", הוא אומר לחדשות 2 באינטרנט. "היא ממשיכה את חייה כי אין לה ברירה"

במשטרה אומרים כי בימים הקרובים צפויים להיות מוגשים כתבי אישום נגד עשרה תלמידים שנחקרו בתחנת ראש העין בחשד למעורבות באירוע החמור של השחתת בית מורה מהתיכון בו הם לומדים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

תלמידים מהתיכון מספרים כי הצוות החינוכי שוחח עמם במהלך היום על המקרה והדגישו את חומרתו. "חלק מהנערים הם בני 15, שרק הגיעו לבית הספר", סיפר אחת התלמידות לחדשות 2 באינטרנט. "זה זיעזע אותי לשמוע על מעשיהם. קשה לי להאמין שהם עשו את המעשים הנוראים שמיוחסים להם. שוחחתי על זה עם הוריי כי זה ממש הטריד אותי".

עו"ד אביחי ברטנובסקי, המייצג את המורה שביתה הושחת, אומר שהיא שוקלת להגיש תביעה אזרחית נגד התלמידים. "מצבה הנפשי מאוד קשה", סיפר עורך הדין. "חשבנו שעם הזמן זה יעבור - אבל מסתבר שלא".

"היא ממשיכה את חייה כי אין לה ברירה"

לדבריו של הפרקליט, "שנת הלימודים החלה, והיא נתקלת בחלק מתלמידים האלה. הם תושבי אותה העיר ואותה שכונה וקשה לה מאוד. בסופו של יום היא נדרשת להמשיך את חייה כי אין לה ברירה". עורך הדין ציין עוד כי המורה אמרה לו שהתלמידים שלה לא היו עושים דבר כזה.

"הוונדליזם בבית היה מחריד", סיפר עורך הדין ברטנובסקי. "התלמידים עשו את צרכיהם בכל הבית כולל במכונת הכביסה, השחיתו רהיטים, נכנסו למחשב האישי שלה וחיטטו בארונות". לשאלה מדוע הם עשו זאת השיב ברטנובסקי: "אין לי מושג, אנחנו סבורים שמדובר ביד המקרה".