חשד: הבן לא עלה כיתה, האב איים על המנהל באקדח

הורים ובנם הגיעו לשיחה עם מנהל תיכון בשפרעם בעקבות ההחלטה להשאיר את הבן כיתה. כששמע האב סירוב לבטל את הצעד, הוא שלח ידו לאקדח ואיים: "אתה תשלם על כך". בעקבות האירוע בוטלו הלימודים. המשטרה חוקרת

האירוע יכול היה להסתיים אחרת. אילוסטרציה (חדשות 2)

השיחה ה"חינוכית" כמעט הסתיימה באסון: פגישה בין הורי תלמיד תיכון למנהל בית הספר, במהלכה ביקשו הורי התלמיד להעלות אותו כיתה, גלשה לפסים אלימים במהלכה אבי התלמיד שלף, על פי החשד, אקדח ואיים על המנהל. המשטרה חוקרת את נסיבות המקרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בימים האחרונים זומנו הוריו של התלמיד, הלומד בתיכון בשפרעם, לשיחה עם המנהל בעקבות החלטה להשאיר את בנם בכיתה י"א שנה נוספת. במהלך השיחה ביקש אביו של התלמיד כי החלטת הצוות החינוכי תשתנה, וכי בנו יעלה בכל זאת לכיתה י"ב.

לאחר שהמנהל סירב לבקשתו של האבא, ביקש האב מבנו ואשתו שהיו נוכחים בשיחה לצאת מהחדר, ואז שלף אקדח לכיוון המנהל ואמר לו שאם זה לא יקרה - הוא "ישלם מחיר יקר".

לאחר מספר דקות נמלט האב מחדר המנהל, ובעקבות התקרית החמורה הורה המנהל לבטל את יום הלימודים ולשלוח את כל התלמידים לבתיהם. לאחר מכן הגיש המנהל תלונה במשטרת שפרעם, שפתחה בחקירת המקרה.

חיפושים אחר האב

"האב חשוד כי נכנס לחדר המנהל חמוש באקדח", סיפר היום לחדשות 2 באינטרנט מפקד תחנת שפרעם רמי ניימרק. לדבריו, האב עובד ככל הנראה בחברת אבטחה. מפקד המשטרה הוסיף שהיה בין האב לבין המנהל דין ודברים. "המנהל טוען שהאב שלח יד לאקדח. כרגע אנחנו מנסים לאתר את האב", אמר ניימרק.

"מדובר באירוע מאוד חמור", אמר נאהד חאזים, ראש עיריית שפרעם לחדשות 2 באינטרנט. "אנחנו מגבים כל החלטה של המנהל ושל הצוות החינוכי, לרבות ביטול הלימודים".

ח"כ מוחמד ברכה, תושב העיר, שלח שתי אגרות - לשר החינוך ולמשטרה בהן הוא ביקש להתייחס למקרה ביד קשה. "זהו אירוע מאוד חמור - זה הרגע לתמוך במנהל ובצוות בית הספר", כתב בהן.