חשד בפתח תקווה: נהג מונית דרס ילדים, הסיע אותם - ונמלט

בשעת בוקר מוקדמת נפגעו שני ילדים מרכב בצומת הרחובות רוטשילד וחיים כהן. לטענתם, יצא הנהג החוצה, הכניסם לרכב - ומיהר להימלט מהזירה. אמם של השניים תיארה כי כשהם שותתים דם, הסיע אותם לבתי הספר. במשטרה פתחו בחקירה

צילום ארכיון (חדשות 2)

שתי יממות אחרי הפגיעה המכוונת של נהג טרקטורון בשתי צעירות בפאתי גבעת ברנר, ממשיכה תופעת תאונות ה"פגע וברח" לתת את אותותיה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לחדשות 2 באינטרנט נודע כי בשעות הבוקר פגע נהג מונית בשני ילדים בעת שחצו את הכביש בפתח תקווה. ככל הנראה, מחשש שייתפס, הוא מיהר להכניסם אל תוך רכבו - ופיזר אותם, בעודם שותתים דם אך לא סובלים מפגיעות קשות, אל בתי הספר שבהם הם לומדים.

הילד, בן 11, פונה על ידי צוות מד"א לבית החולים "שניידר" שבעיר - אחרי שאנשי הצוות החינוכי הבחינו בחבלות שעל גופו. במקביל, הועברה הילדה על ידי בני משפחתה לטיפול באותו המוסד. במשטרה אישרו כי החלו לחקור את נסיבות האירוע.

האירוע התרחש בצומת הרחובות חיים כהן ורוטשילד שבפתח תקווה. אמם של השניים סיפרה לחדשות 2 באינטרנט: "כל זה קרה בסביבות 7:30 בבוקר, אבל רק אחרי שבבית הספר הזעיקו את כוחות ההצלה נודע לי על כך. הילד סיפר שבדרך, אותו נהג הציע לו 10 שקלים - כ'פיצוי' על מה שקרה".

האם מקווה שבמשטרה יצליחו לאתר את נהג המונית הפוגע, וקראה לכל מי שהיה עד ראייה להתרחשויות - להעביר מידע שיוכל לסייע באיתורו. "התקשרתי לכל תחנות המוניות בפתח תקווה", היא סיפרה. "ברגע שאמרתי להם מה אני מבקשת, פשוט ניתקו לי את הטלפון בפרצוף".

הדיווח הגיע אל המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור מעניין במיוחד עשוי להתפרסם גם במהדורה המרכזית של חדשות 2.