קצה חוט בדרך למעצר נהג הטרקטורון

שתי יממות אחרי הפגיעה המכוונת בשתי אצניות בפאתי גבעת ברנר, ממשיך מי שהיה אחראי לדריסה להסתתר. הערב הבהירו במשטרה כי בידיהם תיעוד וידאו שלו נמלט וציינו כי מקום מגוריו ככל הנראה זוהה

במשטרה ממשיכים בניסיונות לאתר את נהג הטרקטורון, שלפי החשד דרס בכוונה נערה בת 15 וצעירה בת 19 בגבעת ברנר - ונמלט.

הערב התברר כי בידי החוקרים קצה חוט ללכידת האיש, שפגע בשתיים - אצניות שבזמן האירוע היו באימון - וגרם לפציעתן באורח בינוני, אחרי שהעירו לו על נהיגתו הפרועה באזור.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במשטרה מחזיקים בתיעוד מצלמות אבטחה מהאזור שבהן נראה נהג הטרקטורון בעודו נמלט מהזירה, לפי החשד - תוך שחצה צמתים ברמזור אדום. הסרטון אף סייע בזיהוי דגם הרכב שבו הוא נהג, וככל הנראה התברר האזור שבו הוא מתגורר. בשל כך, קראו החוקרים לחשוד, פעם נוספת, להסגיר עצמו למשטרה.

האצנית זוכרת את הפגיעה במעורפל

אחת הפצועות באירוע היא טיגיסט ביטאו, שאשתקד הוכתרה לאלופת ישראל במירוצי שדה. היום היא התעוררה במיטת חוליה שבבית החולים "קפלן" ברחובות, שם עברה ניתוח ברגלה.

לפי הערכת הרופאים, צפוי לה הליך שיקום ארוך - בן כחצי שנה - שבסיומו מקווים כי תוכל לשוב ולרוץ. "היא זוכרת במעורפל את מה שקרה בתאונה", סיפר לחדשות 2 באינטרנט דובר בית החולים, אופיר לוי. "היא אמרה לנו בפירוש: 'אני זוכרת שהוא דרס אותי', ומאוד המומה מהעניין".