אביו של בן 3 שנשכח ברכב בנהריה: "כועסים על כל העולם"

להוריו של ילד בן 3 בעל צרכים מיוחדים התברר אתמול כי לא הגיע לגן. "התקשרנו בשעה 10:00 ואמרו לנו שהוא לא שם", סיפר האב לחדשות 2, לאחר בירור בעירייה ובמשטרה נמצא הילד ברכב ההסעות ללא פגיעות קשות. "אנחנו עוד לא יודעים מה הנזקים שנגרמו לו"

בעוד המשטרה חוקרת את הנהג האחראי לטרגדיה הבוקר במודיעין עלית, במהלכה קיפח את חייו ילד בן ארבע, מתברר כי מקרה דומה נמנע אתמול במזל גדול בנהריה.

ילד בן שלוש עם צרכים מיוחדים נשכח במשך כשלוש שעות ברכב הסעות של העירייה שהוביל אותו אל גן הילדים. הילד נמצא אמנם בריא ושלם - אך זאת רק לאחר שהוריו גילו כי לא הגיע אל הגן ופנו אל המשטרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אביו הזועם של הילד סיפר לחדשות 2 באינטרנט את שאירע: "בשעה 10:00 התקשרנו לגן וגילינו שהילד לא נמצא, מפה התחיל כל הסיפור. ישר התקשרנו לעירייה ולמשטרה". לאחר בירור, הובן כי הילד נשכח ברכב ונמצא כאמור ללא פגע.

המשטרה זימנה לחקירה את נהג ההסעות ואת המטפלת המלווה, וצפויה להגיש כתבי אישום נגד השניים באשמת הזנחת קטין. האב המודאג הוסיף: "לא יודעים אפילו מה הנזקים שנגרמו לילד. יכולים להיות נזקים לטווח ארוך. הוא סובל מבעיות התפתחות, הוא בבית ולא מדבר. אנחנו כועסים על העירייה, ההסעות, על כל העולם".